2020’de Deniz Turizmi’nden Umutluyuz

DenDen Denizcilik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı; 32 metre “DenDen İstanbul” teknemizi Temmuz ayı sonuna doğru suya indireceğiz  

23 Ocak 02:04

TOURISM EXCLUSIVE

DenDen , Ace Of M.I.C.E. Exhibıtion By Turkish Airlines’te yerini aldı. DenDen Denizcilik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Köseoğlu; Ace Of M.I.C.E. Exhibıtion By Turkish Airlines’te yerini alarak ilk gün fuarla ilgili görüşlerini bildirdi. DenDen Denizcilik  olarak “Olmamız  gerektiğimiz bir fuardayız. Gayet başarılı gidiyor. Bugün Ace of MICE Fuarı’nın açılışını yaptık. 2020 yılı inşallah güzel olacak. Bütün ortak dostlarımızla beraberiz. 2020 yılı özellikle turizm konusunda güzel görünüyor” dedi.

2020’de Deniz Turizmi’nden Umutluyuz

Deniz Turizmi olarak rezervasyonlarımız gayet iyi ve gayet başarılı. Özellikle Şampiyonlar Ligi’ne Mayıs’ta 80.000 kişi gelecek. Şu an itibariyle bizim rezervasyonlarımız çok iyi gözüküyor. Umutluyuz, İstanbul limanlarına Cruise Gemileri de gelmeye başlıyor. Bu sene 61 tane gelecek. Türkiye'nin 3 tarafı denizlerle çevrili deniz turizminde başarılı olmalıyız. Nitelikli turistte ihtiyacımız var. Cruise Gemileri ile gelen turistler İstanbul ve tarihi yarımada civarındaki esnaf içinde çok önemli. Ekonomide bir hareketlilik ve bir canlanma getirecektir.

DenDen İstanbul teknemiz Ağustos’ta Suya İnecek

 

Çok heyecanlıyız çünkü şu anda yapım aşamasında 32 metre “DenDen İstanbul” teknemizi Temmuz ayı sonuna doğru  suya indireceğiz. 2020 model, kapasite olarak 100 kişilik güzel bir tekne olacak. En iyi hizmeti müşterilerimize ve dostlarımıza sunmak için varız. Yat filomuzla kaliteli ve ekonomik hizmet vermeye çalışıyoruz. Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin memnuniyeti DENDEN ailesini gururlandırıyor dedi.