Air Canada, Bursa’daki iş ortakları seyahat acenteleri ile buluştu

Kuzey Amerika’dan Türkiye’ye direkt sefer düzenleyen tek Kanadalı ve Kuzey Amerikalı havayolu şirketi olan Air Canada, Bursa’daki iş ortakları seyahat acenteleri ile buluştu

18 Ekim 12:41

TOURİSM EXCLUSİVE

Çelik Palas Oteli’nde yapılan ve 2016 yılının değerlendirildiği toplantıda, 2017 yılı planlaması da yapıldı. Air Canada Türkiye Genel Müdürü Nedime Konuksever, 2016 yılında yaşanan tüm zorluklara rağmen Air Canada’nın Türkiye’de çift haneli rakamlarla büyüdüğünü belirterek, Bursa’daki seyahat acentelerine de yüksek performanslarından dolayı teşekkür etti.

Kanada’nın en büyük havayolu şirketi Air Canada, Türkiye’deki büyümesine devam ediyor. 2013 yılında Türkiye pazarına girerek, İstanbul-Toronto arasında her gün direkt sefer düzenleyen Air Canada, Bursa’daki iş ortakları olan seyahat acenteleriyle buluştu. Çelik Palas Oteli’nde Air Canada Türkiye Genel Müdürü Nedime Konuksever’in katılımıyla düzenlenen toplantı kapsamında 2016 yılı değerlendirmesi ve 2017 yılı planlaması yapıldı. Bu yıl yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen Türkiye pazarında çift haneli büyüme başarısı gösterdiklerini belirten Nedime Konuksever, Bursa’daki seyahat acentelerine de yüksek performanslarından dolayı teşekkür etti.

Air Canada İstanbul-Toronto direkt seferlerinde Boeing 787 Dreamliner deneyimi
Air Canada olarak Türkiye pazarına çok güvendiklerini anlatan Konuksever, “Bu nedenle son teknoloji Boeing 787 Dreamliner uçaklarımızı Türkiye’ye getirerek bir ilki gerçekleştirdik. Air Canada için özel dizayn edilmiş 3 kabinde oluşan Air Canada B787 Dreamliner uçağı, konfor, yeni teknoloji, daha az türbülans, daha fazla oksijen ve üst düzey kalitede yeme, içme ve kabin hizmeti sunuyor. Ayrıca, çevreci, daha az yakıt tüketen ve karbon emisyonu en düşük olan ileri teknoloji Air Canada B787 Dreamliner uçakları, yolcularına benzersiz bir uçuş deneyimi sunuyor” dedi.

Kıtalararası uçuşta Premium Economy ayrıcalığı
Air Canada’nın kıtalararası uçuşlarda daha konforlu bir seyahat deneyimini ekonomik fiyatlarla yaşamak isteyen yolcularına özel olarak Premium Economy sınıfı oluşturduğunu belirten Konuksever şunları söyledi: “Kıtalararası uçuşlarda Premium Economy sınıfı olan tek havayolu şirketiyiz. Bu hizmetimiz yolculuğun ilk anından itibaren ekstra bagaj, öncelikli geçiş ve teslimat haklarından geniş ve konforlu koltuk özelliklerine kadar önemli ayrıcalıklar sağlıyor.”