argos in Cappadocia’da Bir Kış Masalı

argos in Cappadocia’da bir rüyaya uyanmak isteyenlere ev sahipliği yapıyor 

31 Aralık 16:16

TOURISM EXCLUSIVE

Kapadokya’nın büyülü coğrafyasıyla bütünleşen ve “içinden köy geçen otel” olarak tanımlanan argos in Cappadocia’da bir kış masalı yaşamaya ne dersiniz? argos in Cappadocia, doğanın yazıp çizdiği ve insanlığa bahşettiği büyülü bir masal ülkesini andıran Kapadokya’da bir rüyaya uyanmak isteyenlere ev sahipliği yapıyor.

Kış tatilinin büyülü adresi argos in Cappadocia, dünyanın en ilginç ve en güzel doğal güzelliklerine sahip Kapadokya’nın en yüksek yerleşimlerinden biri olan Uçhisar’da, Güvercinlik Vadisi ve Erciyes Dağı’na bakan manzarasıyla karlar altındaki Kapadokya’yı gözler önüne seriyor.

Kışın keyfini ve romantizmini Kapadokya’nın büyülü atmosferinde yaşarken, karda doğa yürüyüşlerine çıkabilir, şömineli odanızda günün yorgunluğunu üzerinizden atabilir, Seki Lounge’da otelin üzümlerinden yapılmış ödüllü şarapların tadına bakabilirsiniz. Otelin bahçesinde yetiştirilen ürünlerin en taze haliyle ve profesyonel aşçıların modern yorumuyla hazırladığı yöresel lezzetleri öğle ve akşam yemeklerinde Seki Restaurant’ta tadabilirsiniz.

Doğal mağara süitleri ve özel teraslı taş konaklarıyla misafirlerine birbirinden farklı 51 oda ile konaklama alternatifini sunan argos in Cappadocia, kış mevsiminin ve yağan karın tadını çıkartmak isteyen misafirlerinin ilk tercihleri şömineli ve havuzlu süitlerden yana oluyor. Anadolu’nun çok yönlü manzarasında eski bir manastıra ait antik kalıntılar, mağaralar ve yeraltı tünellerinden oluşan 2000 yıllık tarihi bir ağdan doğarak yörenin mirasını yansıtan argos in Cappadocia’da hayat bulan Kapadokya’nın gerçek ruhunu yaşayın…