Bakucha Vineyard Hotel & Spa, sizleri büyülenmeye davet ediyor!

Bakucha Vineyard Hotel & Spa, Istranca Dağları’nın altında uzanan vadide Hamitabat ve Çeşmekolu köylerinin arasında konumlanmış, doğayı ve huzuru kucaklayan atmosferi ile meyve bahçelerinin içinde envai çeşit kuş sesleriyle sizleri büyülenmeye davet ediyor!

16 Ağustos 01:15

Şato tipi üretim hanesi, meyve bahçeleri, meşe koruları ve irili ufaklı çiftlikleriyle bir gastronomi merkezi olarak tasarlanan otelin eklektik mimarisinde taş ve ahşap kullanımına ağırlık verilmiştir. Bakucha Vineyard Hotel & Spa her biri özel teraslı, incelikle tasarlanmış konforlu suit odaları ile doğanın ortasında konforunuzdan ödün vermeden tatil yapmanıza imkan sağlıyor.

Temiz hava eşliğinde muhteşem yamaçları izlerken doğanın ortasında keyifle yüzeceğiniz, klorsuz yeni teknoloji ozonlama ve tuz ile temizlenen özel havuz ile sağlıkla ferahlayacaksınız. Aynı zamanda Kırklareli’de bulunan tek SPA merkezi olma özelliğine sahip Bakucha Vineyard Hotel & Spa’da şehrin yorgunluğunu üzerinizden atarak kendinize ruhunuzu şımartacak bir iyilik yapabilirsiniz.Doğayla iç içe, şehrin gürültüsünden tamamen uzak, ama bir o kadarda şehre yakın Bakucha Vineyard Hotel & Spa nefis yerel tatlara ev sahipliği yapıyor. Mutfağında bölgenin peynirleri, eti ve sebzeleriyle hazırlanan yerel yemeklerin yanı sıra farklı kültürlerle harmanlanan tatları ile de kültür esintisini damaklarınızda hissedebilmeniz mümkün.

Kule şeklinde tasarlanmış otelin üst katında bulunan barda ister eğlenebilir, isterseniz nefes kesen günbatımı manzarasının büyülü esintisine kendinizi kaptırarak uzak diyarlara yol alabilirsiniz.Bakucha Vineyard Hotel & Spa’da aynı zamanda bağları ve şaraphaneyi gezebilir, bağların ve koruların arasındaki patikalarda yürüyüş yapabilirsiniz. Dilerseniz mevsimine göre üzüm, kiraz, armut, yaban kekiği, kuşburnu, kuzukulağı, mantar toplayabilir, tepedeki Kamelya’da manzaranın ve özel menülerin tadını çıkarabilirsiniz. Bunların yanı sıra çevre gezileri organize edebilir, Istrancalarda orman veya mağara gezisine çıkabilir veya Edirne’ye gezmeye giderek doğa, gastronomi ve SPA oteli Bakucha Vineyard Hotel & Spa’nın el değmemiş doğasıyla huzur dolu bir yolculuğa çıkabilirsiniz.