Bayram tatilinin keyfini Güral Premier ayrıcalığıyla yaşayın

'Güral Premier Hotels & Resorts', Kurban Bayramı tatilini ailesiyle birlikte geçirmek isteyen misafirleri için eşsiz bir tatil fırsatı sunuyor

31 Temmuz 13:16

TOURISM EXCLUSIVE

Güral Premier Hotels & Resorts, ödüllü Quu Spa’sı ve birbirinden eğlenceli etkinlikleriyle unutulmaz bir bayram tatili misafirlerini bekliyor.Türkiye'nin en popüler turizm beldelerinden Antalya’da yer alan 'Güral Premier Hotels & Resorts' herkesin heyecanla beklediği sezonun en uzun tatil fırsatı olan 9 günlük Kurban Bayramı tatilinde tüm misafirlerine keyifli, eğlenceli unutulmaz bir tatil vaat ediyor. Bayram tatilini fırsat bilen ailelerin yoğun ilgi gösterdiği otel, Kurban Bayramı’na özel hazırladıkları zengin menüleri ile damaklara, animasyon, konser ve etkinlikler ile de gönüllere hitap ediyor. 

Güral Premier Hotels & Resorts çatısı altında hizmet veren Güral Premier Belek ve Güral Premier Tekirova otelleri bayram tatiline özel etkinlik takvimiyle çocuklar ve yetişkinler için farklı organizasyonlara imza atıyor. Anadolu Ateşi, Diamond İllusion, Fairytale, Madrigal, BBİ Extreme, Vısıo, Colombian Stars gibi dünyaca ünlü animasyon şovları izleyenleri büyülerken birbirinden eğlenceli etkinlikler tatilin keyfine keyif katıyor. 

Ödüllü Quu Spa’da kendinize zaman ayırın

Güral Premier Hotel Belek, "World Luxury Awards" tarafından dünyanın en iyisi seçilen ödüllü Quu Spa’sı ile kendinize zaman ayırma ve güzellik uygulamalarından faydalanma fırsatı sunuyor. 23 lüks odası, 1 spa suit ve 2 büyük hamamdan oluşan Quu Spa, uzman terapistler eşliğinde Avrupa ve uzak doğu masajlarıyla stresten uzaklaşmanız için en iyi hizmeti veriyor.Güral Premier Hotel Belek, 3 katı geçmeyen binaları, özel havuz alanları bulunan suit odaları ve standart odaları ile plaj ile iç içe konumlanan birbirinden farklı temalardaki beach bar’ları ve misafirlerine sayısız olanak sunuyor. Güral Premier Hotel Belek, ailelerin ve çocukların en keyifli tatili yaşaması için her detayı düşünüyor. Her yaş grubu için ayrı oyun odalarının bulunduğu, sabah 09.00’dan akşam 23.00’e kadar profesyonel eğitmenler gözetiminde çocukların teslim edildiği Happyland alanı ile çocuklu ailelere süresiz tatil keyfi sağlıyor.