Cape Bodrum’da sonbaharda aşk başkadır

Cape Bodrum, evliliğe yeni adım atmış çiftler için sonbaharda da en romantik balayı seçeneklerini sunuyor 

13 Eylül 11:28

TOURISM EXCLUSIVE

Bodrum’un en büyüleyici lokasyonu Gündoğan Koyu’nda yer alan Cape Bodrum Beach Resort, sonbaharın en romantik ayı eylülde de sunduğu özel balayı paketleri ile çiftlere unutulmayacak anlar hediye ediyor. Lüksün zarafet, sadelik ve şıklıkla ustaca birleştirildiği Cape Bodrum, evliliğe yeni adım atmış çiftler için sonbaharda da en romantik balayı seçeneklerini sunuyor. Eşsiz kumsalı, tümü deniz manzaralı odaları, sonsuzluk havuzu ve denizin renklerini yansıtan cam dış mimarisiyle yeni evli çiftlere mavilikler içinde unutulmaz bir balayı imkanı sunan Cape Bodrum Beach Resort, Bodrum’un en güzel zamanlarından olan eylül ayında yeni evlenen çiftleri bekliyor.

Farklı kategorilerde 110 odası bulunan Cape Bodrum, konumu, özel havuzlu odalarının yanında sunduğu farklı balayı paketleriyle öne çıkıyor. Cape Bodrum, karşılama ile başlayan ve odalardaki özel ikramlarla devam eden, SPA ve restorana kadar otelin her köşesine yayılan sürprizleriyle yepyeni bir hayata adım atan çiftlere unutulmaz anlar hediye ediyor.

Sunduğu özel balayı paketleri ile kendilerini çok özel hissetmelerini sağlayan Cape Bodrum, aynı zamanda yiyecek-içecek, sportif faaliyetler, organizasyonları ile de fark yaratıyor.‘Cape Bodrum’da Aşk Başkadır’ diyen otel, bu sonbahar ‘büyülü anlar’ yaşatmak üzere yeni bir hayata adım atan çiftleri bekliyor.