Crowne Plaza Markası Ankara’ya Geri Döndü

Ankara`nın en yeni ve en modern oteli olan Crowne Plaza Ankara 26 Mayıs 2022’de kapılarını misafirlerine açtı! 

1 Haziran 17:34

TOURISM EXCLUSIVE

Mükemmel konumu, son modern imkanlarla donatılmış odaları, kongre merkezi ve dinlenme alanlarıyla Crowne Plaza Ankara, 26 Mayıs 2022 tarihinde misafirlerini ağırlamaya başladı. Tüm devlet kurumları, iş ve alışveriş merkezlerine çok kolay ulaşım sağlayabileceğiniz Crowne Plaza Ankara, başkente yeni bir soluk getirecek.Her katı özel olarak dizayn edilmiş ve son teknoloji wifi sistemi donatılmış Başkent Ankara`nın yeni gözdesi olan otelin; standart, double queen, junior suit, Premium suit ve kral dairesi gibi birçok özellikli toplamda 191 odası bulunmaktadır. Ayrıca Premium kattaki özel odaları ile eşsiz manzaraya sahip Premium Lounge farkıyla da konuklarına ayrıcalıklı hizmet vermeye hazırlanmıştır. 

3000 kişi kapasiteli çoğu gün ışığı alan modern, şık ve son sistem toplantı salonları ile eventlere ev sahipliği yapacak Kongre Merkezine otel girişinin yanı sıra ayrı girişi ve fuayesi ile hizmet verecektir. Türk ve Dünya mutfağının eşsiz örneklerini tadabileceğiniz ve vegan misafirlere de uygun eşsiz menülerin olduğu Aura Restaurant ve büyük Lobby Lounge ile misafirlerini ağırlamaya hazırlanmıştır. Yaşamın yoğun temposunda sıyrılmak için; tuz ve buhar odaları, saunası, Türk Hamamı, spor merkezi ve VIP masaj odaları bulunan SPA Vita başkentte eşsiz bir SPA deneyimi sunmaya başlamıştır.

Otelin Genel Müdürü Uğur Bür, açılış günü yaptığı konuşmada, “Uzun bir aradan sonra Ankara’ya yapılmış yeni 5 yıldızlı otel yatırımı ile Crowne Plaza markasını tekrar Ankara’ya getirdiğimiz için çok heyecanlıyız. Crowne Plaza-IHG farkını yeni adresinde Ankara’da misafirlerle buluşturarak, tüm Ankaralıları ve Ankara’ya seyahat eden herkesi otelimizde ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyacağız.’’ dedi.