D-Resort Ayvalık Murat Reis’te Yenilenin

Ayvalık’ın en gözde oteli 12-14 Temmuz arasında spor ve sağlıklı beslenme tutkunlarını ağırlıyor

28 Haziran 14:45

TOURISM EXCLUSIVE

Ayvalık’ın gözde otellerinden D-Resort Ayvalık Murat Reis, denizin ve kumsalın keyfini çıkarmak, aynı zamanda da kendini yenilemek isteyenleri 12-14 Temmuz’da hazırladığı programına bekliyorFarklı spor ve beslenme programlarının olduğu, mavinin ve yeşilin kucağında meditasyon ve yogalates gibi pek çok aktivite imkanı sunan uzun bir hafta sonu tatili vadediyor. 

D-Resort Ayvalık Murat Reis, tarihi yapısı, hikayelerle dolu dar sokakları, deniz ve adalar manzarası ile bir liman kasabası olan Ayvalık’ın en gözde oteli 12-14 Temmuz arasında spor ve sağlıklı beslenme tutkunlarını ağırlıyor. 

Uzman Diyetisyen ve Psikolog M. Pırıl Şenol Duru, Breathe Pilates kurucusu & Under Armour Marka Elçisi Emine Başarır ve antrenörleri eşliğinde hazırlanan programda sahilde yapılacak antrenmanların yanı sıra sağlıklı beslenme sohbetleri de yer alacak. D-Resort Ayvalık deneyiminin yaşatılacağı etkinlikte katılımcılar kahvaltıdan, akşam yemeğine kadar lezzetli ve sağlıklı yiyecekleri harika bir manzara eşliğinde tadarak, sakinlik ve zindelik içinde özel bir hafta sonu yaşayacaklar. Sağlıklı beslenme atölyelerinden, yıldızların altında meditasyona kadar birçok detayın düşünüldüğü programda kalori hesapları doğrultusunda hazırlanan günlük beslenme düzeni, ara atıştırmalıklar, sağlıklı meyve suları sunulacak. İki gece üç günlük konaklamalı etkinlikte ücretsiz hava alanı transferi ve D-Spa menüsünden seçilecek bir masaj yüzde 20 indirimli olarak sunulacak.

Kuzey Ege'nin incisi Ayvalık denildiği zaman ilk akla gelen yer olan, çok sayıda seçkin davete ev sahipliği yapan D-Resort Ayvalık Murat Reis, sağlıklı ve zinde bir tatil deneyimi ile yeni anılar biriktirmek isteyenleri bekliyor. Edremit Havaalanı’na 49 km. uzaklıktaki D-Resort Ayvalık Murat Reis’e düzenli uçuşlar ile İstanbul’dan 2 saatte ulaşmak mümkün.