D-Resort Göcek 4 Haziran’da sezonu açıyor

Muhteşem Doğanın İçinde Güvenli Bir Tatil D-Resort Göcek’de Sizi Bekliyor  

1 Haziran 17:02

TOURISM EXCLUSIVE

D-Resort Göcek, Göcek’in inci gibi adalarını izlemek, bakir koylarını keşfetmek, masmavi denizinin keyfini sürmek ve ayrıcalıklı bir tatil deneyimi yaşamak isteyen misafirleri için hijyen ve güvenlik uygulamalarını en üst seviyede sunarak 4 Haziran’da sezonu açıyor. Bir yenilik olarak bu sene D-Resort Göcek, kara yoluyla gönül rahatlığıyla, sağlıklı ve güvenilir bir şekilde otele ulaşmak isteyen misafirlerine Antur ile transfer hizmeti sunuyor ve bulunduğunuz şehirden, kapınızdan özel araçla alınarak otele ulaşımınızı sağlıyor.

D-Resort Göcek, butik tatil anlayışıyla konuklarına keyfi sunuyor

Göcek’in eşsiz doğasında geniş bir alanda yemyeşil bahçeleri, gurme restoranları, D-SPA’sı, D-Gym spor merkeziyle ayrıcalıklı bir yaklaşım sunan D-Resort Göcek, butik tatil anlayışıyla konuklarına keyifli zaman geçirmeleri için ayrıcalıklı hizmetin yanı sıra uyguladığı önlemleriyle güvende bir tatil ortamı sunuyor. Sağlıklı Turizm Belgelendirme Programı’na dahil olan D-Resort Göcek, Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere ilgili kuruluşların almış olduğu tedbirleri eksiksiz uyguluyor. Bunların yanı sıra aldığı üst düzey önlemler doğrultusunda yeni standartları profesyonel temizlik ve hijyen ürün-sistemleri alanında dünya lideri Diversey danışmanlığı doğrultusunda titizlikle hayata geçiriyor.

D-Resort Göcek'te bembeyaz kumlu plajında keyifli zamanlar

D-Resort Göcek’in konforlu odaları, konuklarını ağırlamadan önce, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı kimyasal temizlik ürünleri ile dezenfekte ediliyor. Misafirlerin odalardan çıkışıyla birlikte odalar boş bırakılıyor ve havalandırma sonrasında ozon makinası ile üst düzey dezenfekte uygulanıyor. Bölgede özel plaja sahip tek otel olan D-Resort Göcek, bembeyaz kumlu plajında gün boyu verdiği yiyecek ve içecek hizmeti ile de plaj keyfini ikiye katlıyor. Tüm şezlong, şezlong minderleri ve plaj cabanaları; kullanım öncesi ve sonrasında, temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerinden geçiriliyor. Şezlonglar arası sosyal mesafe kurallarının yanı sıra plaj ve havuz havlularını, kapalı poşetler içinde sunarak minumum temas uyguluyor. 

D-Resort Göcek’in karşı konulmaz turkuvaz denizi sizleri bekliyor

Göcek koyunun karşı konulmaz turkuvaz denizini ve panoramasını gözler önüne seren, muhteşem manzaraya sahip mekanları The Breeze ve Q Lounge, günbatımını izlerken sunduğu güzel müzikleri ve özel kokteylleri ile misafirlerine büyüleyici anlar yaşatıyor. Tüm restoran ve barlarda oturma düzenini sosyal mesafeye uygun olarak açık havada, geniş, ferah ve konforlu olacak şekilde düzenleyen D-Resort Göcek, gurme lezzetlerini misafirlerine sunarken her zaman uyguladığı gıda güvenliği standartlarına ek olarak, kahvaltıyı A’la carte usulü servis ediyor ve porsiyonlanmış kapalı ambalaj seçenekleri de sunuyor.D-Resort Göcek, kalabalığın olmadığı, temiz ve huzurlu havasında nefes almak, yemyeşil bitki örtüsüne karışan sakinliğinde yenilenmek isteyenleri bekliyor.