“D Resort Göcek:Erken Rezervasyon, Eşsiz Tatil”

Göcek’te uygun fiyatlarla tatil yapmak isteyenler için D Resort Göcek erken rezervasyon fırsatı sunuyor

1 Ocak 16:00

TOURISM EXCLUSIVE

Yeşilin ve mavinin en güzel tonlarının, Ege’nin en güzel koylarında buluştuğu Göcek’te uygun fiyatlarla tatil yapmak isteyenler için D Resort Göcek erken rezervasyon fırsatı sunuyor. Modern Akdeniz stiliyle tasarlanan, gurme restoranları, barları, spor ve spa merkezi ile dört mevsim tatilin adresi olan D-Resort Göcek, şimdiden yaz tatilinin hayalini kuranlara erken rezervasyon ile uygun fiyatlar sunuyor.

Tüm yıl boyunca misafirlerini ağırlayan D Resort Göcek’te, yaz sezonu boyunca The Breeze Restoran 'da öğlen sandviçler ve odun fırınından seçenekleri, akşam ise meze, taze balık ve deniz mahsullerini eşsiz deniz manzarasına karşı tadabilir veya Q Lounge’ın çağdaş Japon mutfağının lezzetlerini, DJ performansı ve zengin şarap menüsü seçenekleri ile eşleştirebilirsiniz.

D Resort Göcek keyifli ve doğayla baş başa bir tatil için siz misafirlerine, otelin lüks Sundowner teknesiyle Göcek koylarını keşfetmeyi, D-Gym’de günlük spor aktivitelerini gerçekleştirmeyi ve Göcek’in huzurlu atmosferinde otelin bisikleti ile kasabayı gezmeyi öneriyor. Dört mevsim hizmet veren D-Spa’da yer alan profesyonel terapistlerin gerçekleştirdiği masaj, cilt ve vücut bakımları ile hem bedeninizi hem ruhunuzu şımartmayı unutmayın.

 

D Resort Göcek’in 31 Ocak’a kadar sürecek erken dönem fırsatından yararlanıp kış günlerinde, deniz kenarında sıcacık tatil hayallerine dalın.