Ela Excellence Resort'tan minik misafirlerine tatilde eğlence

Ela Excellence Resort Belek Everland Kids Festival’ini Nickelodeon İş Birliğiyle Düzenliyor

18 Ağustos 12:19

TOURISM EXCLUSIVE

 Türk otelciliğinde başlattığı sıra dışı çocuk konseptleriyle ayrıcalıklı bir yere sahip olan ve Nisan 2022 itibariyle yepyeni içerikleri ile sezona merhaba diyen Ela Excellence Resort Belek, geleneksel “Everland Kids Festival”ini bu sene Nickelodeon iş birliği ile gerçekleştiriyor.

Ela Excellence Resort Belek, her sene geleneksel olarak düzenlediği; minik misafirlerinin tatilde eğlence, müzik, sanat, gastronomi dolu etkinliklerle unutulmaz anlar geçirdikleri “Everland Kids Festival’ini 20-28 Ağustos 2022 tarihleri arasında düzenliyor. Her sene yepyeni sürprizlerle misafirlerini karşılayan Ela Excellence, festivalin 15. senesine özel olarak dünyanın en büyük çocuk eğlence markası Nickelodeon iş birliğiyle gerçekleştiriyor. 

Çocuklar bu festivalde açık havada kurulan eğlence parkurunda fiziksel becerilerini geliştirecek, ilham alacak, öğrenecek, sanat faaliyetlerine katılacak, diğer yandan da çok sevilen Paw Patrol, Ninja Turtles, Dora, Sponge Bob gibi Nickelodeon karakterleriyle mutluluk dolu dakikalar geçirecekler. Nickelodeon’ın tüm karakterlerinin aynı anda yer alacağı ilk etkinlik olan Everland Kids Festival çocuklara kendilerini her alanda özel hissettirecek. Çocuklar, kendileri için özel olarak hazırlanan menülerden, birbirinden eğlenceli aktivitelere kadar adeta en güzel düşlerini gerçek hayatta yaşayacaklar.