Elite World Marmaris Hotel Yaz Sezonunu Açıyor

Marmaris İçmeler'de yeşil ve mavinin buluştuğu noktada misafirlerini ağırlayan Elite World Marmaris Hotel, 7 Mayıs’ta sezonu açıyor

2 Mayıs 21:44

TOURISM EXCLUSIVE

Mimarisi ve modern iç dekorasyonu ile  bölgenin en lüks ve yeni otellerinden biri olarak dikkat çeken Elite World Marmaris Hotel, misafirlerine unutulmaz bir tatil vadediyor. Elite World Marmaris Hotel, deniz, kum, güneş ve yeşilin eksiksiz bir kombinasyonun yer aldığı Marmaris İçmeler ’de çok özel bir lokasyonda yer alıyor. Dalaman Havalimanı’na 95, Marmaris’e yedi kilometre uzaklıkta, ünlü İçmeler Plajı'na ise 30 metre mesafede. 14 yaş üstündeki konuklarına “Her şey dahil" konseptiyle hizmet veriyor.  2016 yılında Tripadvisor tarafından Türkiye’nin en iyi 25 oteli arasında 7. sırada bulunan Elite World Marmaris Hotel, Expedia tarafından seçilen “Her Şey Dahil” kategorisinde “2017 yılı dünyanın en iyi ilk 100 oteli” sıralamasında yer alıyor.  

Elite World Marmaris huzur veren atmosferi ile sizleri karşılıyor

Elite World Marmaris Hotel, dünya standartlarında sunduğu konaklamanın yanı sıra, deniz ve doğa manzaralı 93 konforlu Deluxe oda ile hizmet veriyor.  Ayrıca restaurantlarında misafirlerine dünya mutfaklarından farklı tatların ve lezzetlerin buluştuğu uluslararası bir çeşitlilik sunuyor. Açık yüzme havuzu, Osmanlı hamam kültürünü yaşatan Türk hamamında kese ve köpük masajları, sağlıklı içecekler sunan Vitamin Bar misafirlere sunulan hizmetler arasında yer alıyor.  Misafirlerine bilardo, masa tenisi, langırt gibi aktivitelerle de keyifli vakit geçirten Elite World Marmaris Hotel’de plaj ve havuzda şezlong, minder, şemsiye ve havlu ücretsiz olarak sunuluyor.

Turizmciler 2018 yaz sezonu için umutlu

Elite World Marmaris Hotel Genel Müdürü Ali İhsan Bilgi: “Bu yıl erken rezervasyonlar arttı. Bu turizm dünyası adına sevindirici bir gelişmedir. Özellikle İngiliz ve Rus turistlerden gelen taleplerde artış söz konusu.  Elite World Marmaris Hotel’in erken rezervasyon ile yüzde 30’lara gelen doluluk oranlarının, bütün sezon boyunca yüzde 80’lere çıkacağını tahmin ediyoruz.” diye belirtti.