Emirates, Dubai Uluslararası Havalimanı’ndaki seçkin Dinlenme Salonlarına erişimi genişletiyor

Emirates, Yolcu Sadakat Programı üyelerine ve üyelerin misafirlerine hangi sınıfta seyahat ettiklerine bakmaksızın, küçük bir ücret karşılığı Dubai Uluslararası Havalimanı’ndaki lüks Dinlenme Salonlarında daha geniş kullanım ayrıcalığı tanımaya başlıyor

27 Şubat 18:42

TOURİSM EXCLUSİVE

İnsanları ve şehirleri birbirine bağlayan Emirates Havayolu, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini geliştirmek için sağladığı ayrıcalıklara bir yenisini daha ekledi. Emirates yolcuları artık küçük bir ücret karşılığında Dubai Uluslararası Havalimanı’ndaki lüks Dinlenme Salonlarını kullanabilecek. Emirates Skywards üyeleri ve onların Emirates ile seyahat eden misafirleri girişte ücret ödeyerek Dinlenme Salonu’ndan faydalanabilecekler. Ayrıca, Business Class üyeleri de şimdi First Class Dinlenme Salonu’na erişim için yükseltim ücreti ödeme hakkına sahip olacak. 

Dubai Uluslararası Havalimanı; A, B ve C bölümleri olmak üzere yedi Emirates Dinlenme Salonu’na ev sahipliği yapıyor. Her bir bölümde özel Emirates First Class ve Business Class dinlenme salonu bulunuyor.Seçkin misafirler Dubai’de bulunan Emirates Business Class Dinlenme Salonu’na 100 Dolar, Emirates First Class Dinlenme Salonuna da 200 Dolar karşılığında erişim sağlayabilecek. Business Class yolcuları da 100 Dolar karşılığında First Class Dinlenme Salonuna giriş yapabilecek. Giriş ücretini ödeyen yolcular dört saate kadar salonda kalma hakkına sahip olacak. Şu an First ve Business Class yolcuları ile Silver, Gold ve Platinium Skywards üyeleri, Dubai’deki Dinlenme Salonlarına erişim sağlayabiliyor.  

Emirates Başkan Yardımcısı ve Operasyon Direktörü Adel Al Redha, konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada: “Dubai’deki özel Dinlenme Salonlarımız dünyanın en iyileri arasında ve şimdi daha fazla yolcumuz bu deneyimi yaşayabileceği için çok mutluyuz. Yolcularımızdan gelen geri bildirimler doğrultusunda salonlara erişimi genişletmeye karar verdik ve aynı kaliteli deneyimi sürdürmek için özel çalışmalar gerçekleştirdik. Birçok yolcumuzun, misafirleri için ek ücret ödeyerek bu fırsatı değerlendirmekten ve uçuşlarından önce rahat bir ortamda lezzetleri yiyeceklerin tadını çıkarmaktan memnun olduğunu görmek bizi de çok mutlu ediyor” dedi.

Detaylara özen gösterilerek tasarlanan tüm Emirates Dinlenme Salonları; seçkin bir mimariye ve şık iç mekân özelliklerine, ahşap detaylara ve özel sipariş İtalyan mobilyalara sahip. 

Emirates, Dinlenme Salonu deneyimini mükemmelleştirmek ve yenilemek için devamlı olarak yatırımlar yapıyor. B bölümündeki Salon B’deki Emirates Business Class Dinlenme Salonunda son olarak 11 milyon Dolarlık bir yenileme yapıldı. Emirates şefleri tarafından özel hazırlanan geniş gurme mutfağının yanı sıra, bar hizmeti, duş imkanları, spa, şarap mahzeni, özel çocuk oyun alanı ile yenilenen salon, aynı zamanda misafirlerine ücretsiz olarak üç konsept alan da sunuyor: Costa Coffee ortaklığı ile barista deneyimi, Voss water ile sağlıklı yiyecek ve içecek seçeneklerine sahip Sağlık bölümü ve Emirates için tasarlanan, alanında ilk Moët & Chandon şampanya salonu. Emirates, tüm dünyada en geniş havalimanı Dinlenme Salonu ağına sahip. Dubai’de bulunan yedi salona ek olarak belli başlı havalimanlarında 33 adet Emirates Dinlenme Salonu bulunuyor. Havayolu gelecekte, önemli salonlarına ziyaret ücreti ödeyerek giriş hakkını genişletmeyi planlıyor.