Emirates Skywards Everyday'i kullanıma sundu

Emirates Skywards ile her gün 1000’den fazla yöntemle Skywards Milleri kazanın!

9 Aralık 19:36

TOURISM EXCLUSIVE

Emirates Skywards; üyelerine BAE'deki favori mağazalarında, eğlence mekanlarında ve restoranlarda her gün diledikleri zaman Skywards Milleri kazanma imkânı sunan pek çok noktada geçerli bir uygulama olan Skywards Everyday'i kullanıma sundu.

Skywards Everyday, üyelere BAE'deki 1000'den fazla mağazada 250'yi aşkın ünlü markanın iş birliğiyle, market veya hediye alışverişleri yaparken, en sevdikleri yemekleri yerken, hafta sonu masaj keyfi yaparken, sinemada film izlerken ve daha birçok günlük aktivitede Mil kazanma şansı veriyor. Ayrıca üyeler kazandıkları Skywards Millerini gerçek zamanlı olarak görebiliyor ve bunları anında uçak biletleri, kabin sınıfı yükseltme ve daha fazlası için harcayabiliyorlar.

Üyelere kolaylık olması adına, Skywards Everyday uygulamasında perakende mağazalar, market, hobi ve eğlence, hizmetler, güzellik ve sağlık, uygun fiyatlı restoranlar, lüks restoranlar, cadde alışverişi ve lüks alışveriş olmak üzere sekiz farklı kategoriye ayrılıyor.

Emirates Skywards Kıdemli Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Nejib Ben Khedher şunları söylüyor: “Skywards Everyday'i tasarlarken üye tabanımız genelinde ilgi, amaç, sadelik, yakınlık ve cazibe unsurlarına odaklandık. Uygulama, havayolu sadakat programlarına yeni bir bakış getiriyor ve Emirates Skywards'ı, üyelerine günlük hayatlarında Skywards Milleri kazanma şansı veren gerçek bir yaşam tarzı markası haline getiriyor.

Daha pek çok mağazanın katılmaya hazırlandığı uygulama, üyelerimizin hayatında sadece seyahat ederken değil her gün önemli bir etkiye sahip olacak. Üyeler kazandıkları Milleri anında ödül biletler, kabin sınıfı yükseltme, Skywards Exclusives hizmetleri ve çok sayıda global ve bölgesel ortakta anında harcayabiliyor. Üyelerimiz artık daha hızlı Mil kazanarak hayatı daha dolu dolu yaşayacak ve daha iyi uçabilecekler.”

Üyeler Skywards Everyday uygulamasını iOS ve Android akıllı telefonlarına ve cihazlarına indirebilir ve Skywards kimlik bilgilerini kullanarak uygulamaya giriş yapabilirler. Üye mağazalarda üyelerin tek yapması gereken uygulamadan iş ortağını seçmek ve cihazlarını fatura bedelini ve PIN kodunu girmesi için kasa görevlisine göstermek. Bu kadar kolay - Kazandığınız Miller cebinizde!

Emirates Skywards ortak markalı kart sahipleri ve Dubai Mall uygulaması kullanıcıları aynı alışverişten daha da fazla Mil kazanabilirler.

BAE dışında ikamet eden üyeler, Skywards Everyday'i indirebilir ve BAE'yi ziyaret ettiklerinde veya Dubai Uluslararası Havalimanı üzerinden transit uçuşlarda seçili mağazalarda Mil kazanabilirler.

Emirates Skywards'un bu lansmanı Emirates Airline Dubai Rugby Sevens etkinliği kapsamındaki yarışmalar ve hediye çekilişleri ile gösterişli bir şekilde kutlanacak. 6 Aralık'ta şanslı bir kişi evine 50.000 Mil değerindeki büyük ödülle dönerken 49 kişi ise kişi başı 5000 Mil kazanacak.

Tipik bir hafta içi gününde nasıl Skywards Milleri kazanılır? 

Al Maya'da market alışverişinizi yapın, kıyafetlerinizi Champion Cleaners'a temizletin, Barry’s Boot Camp veya Physique 57'de formunuzu koruyun ve Costa'da hak ettiğiniz kahve molasını verin.

Tipik bir hafta sonu gününde nasıl Skywards Milleri kazanılır? 

 

Arkadaşlarınızla birlikte alışveriş terapisine çıkın ve Al Jaber Optical, DESIGUAL, Scotch & Soda, Vilebrequin, Springfield, Western furniture gibi cadde markalarından alışveriş yapın. Ya da Liali, Tagheuer, Bait Al Kandora, SJP by Sarah Jessica Parker, Natuzzi gibi daha lüks mağazalarda kendinizi şımartın. Find Salt, Tom & Serg, Logma, Haagen-Dazs, Café Bateel'da arkadaşlarınızla takılın ya da Atlantis The Palm, JA Resorts & Hotels veya Carnival by Tresind'da yemeğe çıkmak için giyinip kuşanın. Novo Cinemas'da film izleyin, Fly Wheel'da spor yapın ya da sizi ziyarete gelen arkadaşlarınızla veya ailenizle City Sightseeing turlarına katılın. Hepsini yaptıktan sonra Anantara Spa, Palm Jumeirah, Nikki Spa veya Calm Spa'da kendinizi şımartın.