Grand Hyatt İstanbul’da Havuz ve Yeşillik Keyfi Bir Arada

İstanbul’un en önemli yaşam merkezlerinden Taksim’de yer alan Grand Hyatt Istanbul, yeşillikler içinde gizli kalmış bahçesinde yer alan havuzunda bu yazın tadını çıkarın

20 Mayıs 21:59

TOURISM EXCLUSIVE

İstanbul’un karmaşasından kurtulmak, Grand Hyatt Istanbul’un havuzunda güne keyifle başlamak, hafta sonları ise hem aileniz hem de arkadaşlarınızla havuz başında güneşin ve günün tadını çıkarmak mümkün. Grand Hyatt Istanbul, küçük müdavimleri için de çocuk havuzunda eğlenceli saatler vadediyor. Şehrin göbeğinde, kalabalıktan uzak bir alternatif sunan Grand Hyatt Istanbul’un, 25 m. uzunluğunda, 12,5 m. genişliğinde ve 1,5 m. derinliğindeki havuzunda yazın keyfini doyasıya çıkarın.  

Gazebo Bar’dan gurme lezzetler, Gaia SPA & Fitness Center’dan avantajlar

Havuz kenarında yer alan Gazebo Restoran & Bar’da İtalyan pizzaları ve tapasları, ev yapımı burgerler gibi pek çok lezzeti, serinleten smoothieler ve mükemmel kokteyller eşliğinde tadabilirsiniz. Haziran ayından Eylül ayına kadar her gün 08.00 - 19.00 saatleri arasında hizmet veren Grand Hyatt Istanbul’da günlük, hafta içi, hafta sonu  ve  sezonluk olarak kullanmak isteyenler için fiyatları alabilirsiniz.

Havuza sezonluk üye olanlara özel Gaia Spa’da tüm terapilerde yüzde 15, cilt bakımında yüzde 10, restoran ve barlarda yüzde 15, yogalates, kickbox ve studio derslerinde özel fiyatlar, buz çeşmesi ile desteklenen aromatik sauna, buhar odası kullanımı, soyunma odasında dolap kullanımı ve 4 saat ücretsiz otopark kullanımı ekstra olarak sunuluyor. 

•    0 – 6 yaş çocuklara havuz ücretsiz.

•    6 – 12 yaş çocuklar için %50 indirim uygulanır.

 

•    Tüm üyelik tipi ücretlerine KDV dahildir.