Güral Premier Hotels & Resorts’te keyifli  tatil fırsatı 

Güral Premier Hotels & Resorts animasyon şovları ile unutulmaz bir tatil vaat ediyor

3 Temmuz 20:56

TOURISM EXCLUSIVE

Güral Premier Hotels & Resort birbirinden eğlenceli animasyon şovları ile keyifli bir tatil fırsatı sunuyor.Antalya’nın aile konseptiyle hizmet veren lüks otel markası Güral Premier Hotels & Resort birbirinden eğlenceli animasyon şovları ile keyifli bir tatil fırsatı sunuyor. Horon’dan Zeybek’e kadar ve farklı kültürlerin tüm danslarını, göz kamaştırıcı figürleri ve eşsiz ezgileriyle unutulmaz bir şölene çeviren Askh By Harem, Güral Premier Hotels&Resort misafirlerine etnik bir havayla buluşturuyor.

Güral Premier Hotels & Resort çatısı altında Antalya’nın gözde lokasyonlarından olan Belek- Tekirova bölgesinde kaliteli ve lüks hizmet sunan Güral Premier Belek ve Güral Premier Tekirova otelleri misafirlerine hayallerindeki tatili yaşatıyor. Özel ve ayrıcalıklı tatil arayanların adresi olan Güral Premier Hotels & Resort, hem yetişkinler hem de çocuklar için keyifli bir tatil sunuyor. Yerli turistin yanı sıra farklı birçok ülkeden misafir ağırlayan Güral Premier Hotels & Resort, herkesi sezon boyunca sürecek etkinlikler, konserler ve festivallere davet ediyor.

Çocuklar ve yetişkinler için farklı organizasyona imza atan Güral Premier Hotels & Resorts, iki haftada bir yenilenen etkinlik takvimiyle misafirlerine yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor. 45 kişilik dans ekibi ve etkileyici sahne dekoruyla Askh By Harem, etnik danslarıyla izleyenleri büyülüyor. Her Pazartesi saat 21.30’da başlayan Askh By Harem gösterisi, Balkan danslarından Zeybek, Horon ve Kafkas figürlerine kadar çeşitli kültürel danslarla Güral Premier Hotels & Resorts misafirlerini eşsiz bir etnik yolculuğa çıkarıyor. Deneyimli animasyon ekiplerinin göz alıcı sahne şovlarının yanı sıra konserler, karaoke geceleri ve konsept parti organizasyonlarıyla Güral Premier Hotels&Resort’un ayrıcalığını hissettiriyor.

Miniklerin de gönlünü kazanıyor

 

Her yaşa uygun aktiviteleriyle dikkat çeken Güral Premier Hotels&Resort, çocuklarıyla birlikte tatil yapmak isteyen aileler için de her detayı düşünüyor. Her gün 20.30’da başlayan Kids Show’larıyla; korsanların gizemli dünyasına davet eden Del Arte, Pandomim sanatıyla çocukları büyüleyen palyaço gösterisi Simon The Clown, hayvanları çocuklara bir kez daha sevdirecek Sweet Dogs ve Lovely Cats çocukların gönüllerine taht kuruyor.