HİLTON 2019 yılında 100’ncü yılını kutlamaya hazırlanıyor

Hilton yöneticileri 2018‘i uğurlarken yeni bir yıla girmenin mutluluğuyla 2019’da 100’ncü yılını kutlama heyecanı vardı

14 Aralık 19:48

TOURISM EXCLUSIVE

2019 yılında  Türkiye’de 100’ncü  yılını kutlamaya hazırlanan HİLTON Markası, Hilton Garden Inn Istanbul Golden Horn’da Haliç manzarası karşısında barbekü partisi yaptı. Hilton Türkiye Bölge Müdürü Ruhsar Eryöner, Hilton Garden Inn Istanbul Golden Horn Genel Müdürü Aysun Çelikok’un eşliğinde Hilton misafirperverliği ile barbekü partisi yaptı. Türkiye genelinden gelen “Hilton Markası” işletmelerinin Genel Müdürleri geceye renk kattı.

Varillerin içinde yanan meşe ağaçları gecenin soğukluğunda konukları ısıttı. Hilton Garden Inn Istanbul Golden Horn’un ödüllü şefleri mangal ve ızgara konusundaki maharetlerini Hilton’un Türkiye genelinden gelen Genel Müdürlerine sundu. Gecenin güzelliğine lezzet takfiyesi yapan Executive Chef Yusuf Kepenek, Executive Sous Chef Serkan Akgül, Chef de Partie Mustafa Sağlam, Chef de Partie Serdar Aksu ve Shift Leader Metin Erşan et ağırlıklı çeşitleri mangal üstü pişirmeyle konuklara taktim etti.

Hilton lezzetleriyle geceye renk katarken, mezeler ve içeceklerin yanı sıra Hilton Garden Inn Istanbul Golden Horn bahçesinden, Haliç manzarası karşısında bir başka güzeldi. Hilton Türkiye Bölge Müdürü Ruhsar Eryöner, barbekü partisi için konuklarına bir konuşma gerçekleştirdi.

Türkiye’deki Hilton Garden Inn ve Hampton markalarının Bölge Müdürü Ruhsar Eryöner; “Bu akşam sizlerle birlikte 2018 yılını ile vedalaşmak, 2019 yılına merhaba demek, sizleri tanımak, burada bulunan genel müdürlerimizi sizlere tanıştırmak istediğimiz için hep birlikteyiz. Her şeyden önce vakit ayırdınız, geldiniz, çok teşekkür ederiz.

2019 yılı Hilton için 100. sene, çok köklü bir kuruluştan gelmenin gururunu taşıyoruz. Türkiye’de de Hilton İstanbul, Amerika dışında açılan ilk hotelimiz olduğundan İstanbul’un önemi bir kere daha ortaya çıkıyor. Hilton’un evrensel felsefesinde insanlarda etki yaratmak, onlarda hoş bir etki ve seda yaratmak amacı var. Biz de bunu Türkiye’ye yaymaya çalışıyoruz.

Türkiye’de 5 markamız var: Conrad, Hilton, Double Tree, Hilton Garden Inn ve Hampton. 5 marka ile Türkiye’deyiz. Türkiye’de 63 tane otelimiz var. Bu da demektir ki, Anadolu’ya en fazla yayılabilen markalardan biriyiz. Anadolu’da bir çok yerde tek uluslararası zinciriz. Daha önce bir arkadaşımızla konuştuğumuz gibi gittiğinizde kötü sürprizler yaşamadan ve güvenerek konaklayacağınız hizmetleri biz vermeye çalışıyoruz.

Benim sorumlu olduğum 11 tane otelimiz var. Sorumlu olduğum oteller içinde, Genel Müdür arkadaşlarımı bu gece sizlerle tanıştırmak istiyorum. Anadolu’nun herhangi bir köşesine gittiğinizde bu arkadaşlarım size yardımcı olmak ve her türlü konuda destek vermek için hazırlar. Lütfen onları ya da beni aramaktan çekinmeyin. Bu gece katılamayan arkadaşlarımız var. Konya Şeb-i Arus zamanı olduğu için yoğun hazırlıklardan dolayı katılamadı. Mardin ve Isparta otelimizin genel müdürü de katılamadı. En son 8 ay önce yeni açılan otelimiz Isparta, lavanta ve gül zamanında ve ya kışın kaymak istediğinizde Davraz’da sizleri bekliyor olacak.

Umarım bu gece Garden Inn Istanbul Golden Horn bahçesinde güzel geçer, havayı sizler için varillerde ateş yakarak ısıtmaya çalıştık. Bir gün önce kar yağdı ama bugün güzel bir  hava var. Çok korktuk, üşemeyin diye ateş yaktık. İnşallah sıcak, sevimli, yakın bir gece geçiririz.2019 yılı Hilton’un 100. kuruluşunda da hep birlikte daha bir çok şeylere imza atabiliriz. Geldiğiniz için çok sevindik, güzel bir yemek hazırladık. Ateşin içinde inşallah üşümeden güzel bir gece geçirirsiniz. Geldiğiniz için teşekkür ederim” dedi.

Oldukça neşeli ve keyifli geçen barbekü partisinde, Türkiye genelinden gelen Hilton Genel Müdürleri; Hampton by Hilton İstanbul Zeytinburnu Genel Müdürü Halil Ertan, Hampton by Hilton İstanbul Kayaşehir Genel Müdürü Önder Kolay, Hampton by Hilton Gaziantep Genel Müdürü Murat Aktaş, Hilton Garden Inn İstanbul Atatürk Airport Genel Müdürü İlter Türkmenoğlu, Hilton Garden Inn Kütahya Genel Müdürü Nazmi Bozkır, Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn Genel Müdürü Aysun Çelikok, Hilton Garden Inn Safranbolu Genel Müdürü Onur Bıyıklı ve Hilton Garden Inn Şanlıurfa Genel Müdürü Ahmet Emin Ok katıldı.