Inventum Global Rusya Mıce Pazarında Sınırları Zorluyor

“Inventum Global Prezantasyon”adlı teşvik gezisi bu yıl 11-17Kasım 2018 tarihleri arasında Arjantin-Brezilya’da yapılacak

23 Eylül 11:32

TOURISM EXCLUSIVE

 Rus pazarında işbirliği yaptığı MICE acentelerini her yıl sıradışı gezi programlarıyla ödüllendiren Inventum Global, bu sene de Arjantin ve Brezilya gezisiyle, çıtayı yükseltti. Inventum Global tarafından her yıl düzenlenen,“Inventum Global Prezantasyon”adlı teşvik gezisi bu yıl 11-17Kasım 2018 tarihleri arasında Arjantin-Brezilya’da yapılacak. Inventum Global her yıl RUS MICE pazarının en iyilerini, Türkiye’den seçkin otellerin karar vericileriyle  birlikte, Dünya’nın farklı noktalarında bir araya getiriyor. İlki 2015 yılındaMauritius, ikincisi 2016 yılında Vietnam ve geçtiğimiz yıl da Tanzanya’ya düzenlenen Inventum Global Prezantasyon’larının, 2018 rotası olarak Arjantin-Brezilya’yı belirlediklerini söyleyen, Inventum Global’in ortağı; Bünyat Özpak ’’Her yıl Dünya’nın farklı noktalarına düzenlediğimiz prezantasyonlarımızda amaç Rus acentelerimiz ve değerli otelci dostlarımızla bir arada keyifli günler geçirirken önümüzdeki yılın planlaması ve yeniliklerle ilgili bilgi/fikir alışverişinde bulunmak, geçtiğimiz yıldaki destekleri için partnerlerimize teşekkür edip, onlara kendilerini bir nebze de olsa özel ve önemli hissettirmek.

Bu esnadada, keşifler yapmak ve sıcak dostluklar kurulmasına vesile olabilmek. Önceki yıllardaki gezilerimizde çok keyifli anlar, anılar biriktirdik. MICE acentelerimizin ve otelci dostlarımızın takvimlerine girmeyi başaran ve her yıl ilgi ve merakla bekledikleri bir organizasyon olan prezantasyonlarımızın bu yıl ki ayağını Arjantin-Brezilya olarak belirledik. Kasım ayında çok dolu bir programla hep birlikte Güney Amerika kıtasının en gözde iki destinasyonunudeneyimlemek için yola çıkıyoruz.’’ şeklinde konuştu. Program 11 Kasım 2018’de Buenos Aires ile başlayacak. Tangonun ülkesi Arjantin’in kültürel zenginlikleri ve eşsiz lezzetlerinin deneyimleneceği programda National Park ve Igiuazu Şelaleleri, Arjantin’in şarap bağları, Latin müzikleri ve muhteşem tango gösterileri yer almakta. Özel lezzetlerin keşfedileceği  en şık restaurantlarındaArjantin’i yaşatacak her türlü detayın organize edildiğigezide katılımcıları benzersiz deneyimler bekliyor. Gezi,14 Kasım Brezilya Rio de Janeiro programıyla devam edecek.Konuklar, Chirist de Redeemer (Kurtarıcı İsa) heykeli, dünyaca ünlü Copacabana, Ipenema plajlarını keşfedip, karnavalı deneyimlerken, Sugar Loaf tepesinde gün batımıkokteyligibiözel olarak hazırlanan programlarla, eşsiz atmosferi ile Brezilya’yı yemek, müzik ve dans ile deneyimleme fırsatı bulacaklar.