JW MARRIOTT ISTANBUL BOSPHORUS’TA SEVGİLİ GÜNÜ BAMBAŞKA

Şehrin yenilikçi detaylarını ve tarihi dokusunu aynı bünyede barındıran bölgesi Karaköy’ün en yeni oteli JW Marriott Istanbul Bosphorus, Sevgililer Günü için eşsiz İstanbul manzarası eşliğinde muhteşem bir hafta sonu vadediyor! 

5 Şubat 14:03

TOURISM EXCLUSIVE

Yılın en aşk gününe çok az kaldı. Şehir içinde sevgilinizle her şey uzakta keyifli bir hafta sonu geçirmeye ne dersiniz? Üstelik bu yer tarihi dokunuşu olan, seçeceğiniz odaya göre ister Galata ister Boğaz manzaralı ve Octo’nun muhteşem lezzetlerini sunan JW Marriott Istanbul Bosphorus olursa.. 

JW Marriott Istanbul Bosphorus’un çiftler için özel olarak hazırlamış olduğu Atrium oda konaklaması, kahvaltı, karşılama kokteyli ve Octo’da çift kişilik hazırladığı Sevgililer Günü menüsü ile bu sene kendinizi şımartın. 

“Be My Valentine at Octo” ile Sevgililer Günü Menüsü 

Octo’nun Portekizli şef Jorge Lavos Costa, Sevgililer Günü için yine farklı lezzetleri bir araya getirdiği bir menü oluşturdu. Ev yapımı ekşi hamuru portakal ve acı biberle harmanladığı başlangıcın ardından zencefil köpüğü ile Fransız mutfağının en önemli soslarının başında gelen mantar Velouté veya Mozzarella peynirin ardından gelecek çilekli fesleğenli sorbe ile pembe bir dünyaya giriş yapacaksınız. Ana yemeğin iki çeşit sunulduğu Sevgililer Günü menüsünde tuzda pişmiş kereviz ve karides ile ızgara dana bonfile, karnabahar, kuru üzüm ve çarkıfelek meyvesinden oluşan yemeklerden birini seçmekte zorlanabilirsiniz. Finalde ise Çikolatanın 50 Tonu ismi verilen tatlı ile “Be my Valentine at Octo” menüsünü tamamlayabilirsiniz. 

JW Marriott Istanbul Bosphorus’un, yılın en romantik gününde çiftlere birlikte geçirecekleri ve unutmayacakları romantik paket için 0212 806 20 20’yi arayabilir veya info.istanbulbosphorus@jwmarriott.com adresine e-posta atabilirsiniz.