Kempinski Sultan Villas The Secret Paradise

Kempinski Hotel The Dome Belek, yenilenen villa konseptiyle huzurlu ve keyifli anlarınıza ortak olmak için sizleri bekliyor

6 Ağustos 13:41

TOURISM EXCLUSIVE

Şelçuklu döneminin esintilerini modern mimari anlayışı ile harmanlayarak günümüze taşıyan Kempinski Hotel The Dome Belek, Akdeniz’in büyüleyici kıyıları ve Toros Dağları’nın eşsiz doğasıyla yaklaşık 17 yıldır misafirlerine lüksün ötesinde bir tatil deneyimi sunuyor.

Sezona yeniliklerle hızlı giriş yapan Kempinski Hotel The Dome Belek, yeni “Sultan Villas” ve villa misafirlerine özel olarak tasarlanmış “Sofra By The Lake” restoranında dünya trendlerine uygun menülerini sunarken, kültürümüzün temel taşı olan Selçuklu dönemi esintilerinin getirdiği misafirperverliğini ve özgünlüğünü de dinamik tutuyor.

Avrupa’nın en büyük lüks zinciri Kempinski Hotels’in 125’inci yılını kutladığı bu günlerde, geleneksel ve modern mimariyi bir araya getiren dokuların bir arada sunulduğu 6 adet yeni lüks villası ve göl kenarında konumlanmış yeni konsept restoranı Sofra by The Lake ile Antalya Belek’e yenilik getirdi. Haziran ayında açılışı gerçekleşen Kempinski Sultan Villas, lüks ve konforu vazgeçilmez bir deneyim olarak sunuyor. Sofra by the Lake restoranı ile dünya lezzetlerinin bir arada sunulduğu menüsü, organik ürünlerin tazeliği ve sağlığı ile misafirleri için gastronomi rüzgârı estirecek. Kempinski Hotel The Dome Belek’in executive şef ve ekibi mutfakta kullanılan tüm ürünlerini çevresel duyarlılıkla üretiyor ve hazırlıyor.

Kempinski Belek, sultan villalarında konaklayan misafirlerimize lüks ve konforlu tatil deneyiminde ayrıcalıklı hizmetler ile karşılanıyor.  Lady in Red tarafından havaalanında karşılanan ve CIP terminalinde ağırlanan misafirler, konaklama boyunca butler servisi ve Sofra by the lake yeni restoranı aynı zamanda The Dome Sanitas SPA & Wellness gibi birçok konforlu hizmetlerden faydalanıyor. Kempinski Sultan Villas “The Secret Paradise” mottosu ile evinizin konforunda gizli bir cennet vadediyor.

Kempinski Sultan Villaları,  misafirlerine 12 ay boyunca hizmet veriyor
 
Kempinski Hotels lüks hotel zinciri, 125 yıllık zarafet ile doğa saygısını her zaman hissettiriyor. Kempinski Hotel The Dome Belek, tüm oda ve villalarında hayvanlar üzerinde test yapmayan Fransa’nın ünlü markası Diptyque ve %100 geri dönüşümlü ambalaja sahip bukletlerini konumlandırarak vurguluyor. Gerçekleştirdiği farkındalık yeniliği ile doğaya saygı, kaynakların sürdürülebilirliğine destek oluyor. Global Hotel Alliance ile iş birliği içinde KEMPINSKI DISCOVERY sadakat programı ile de misafirlerine önem verildiğini bir kez daha öne çıkardı.