Mitoloji ve tarihle iç içe bir Sevgililer Günü…

Yılın en romantik gününde, sevgilerini tutkuya dönüştürmek isteyen çiftler için lüks butik otel konseptinin gözde adresleri Martı Hemithea ve Güllü Konakları eşsiz bir ambiyans sunuyor

24 Ocak 00:10

TOURISM EXCLUSIVE

Adını güzellik tanrıçasından alan Martı Hemithea ve 100 yıllık geçmişi ile tarihi Güllü Konakları; tarih, doğa, kültür ile iç içe eşsiz konumları; büyüleyici manzaraları, şık ve konforlu odaları, seçkin menüleri, romantik ambiyansları, müzik ve daha birçok ayrıcalıklı hizmetleri ile Sevgililer Günü’nde misafirlerini bekliyor.

Türkiye turizm sektörünün köklü markası Martı Grubu’nun prestijli otelleri Martı Hemithea ve Güllü Konakları, yılın en romantik gününe hazır. Sevgililer Günü’nde aşk ve romantizm ile dolu unutulmaz bir deneyim yaşamak isteyen çiftler için Martı Hemithea ve Güllü Konakları; mitoloji ve tarihle iç içe romantik bir ambiyans sunuyor.

TANRIÇA HEMİTHEA’NIN DİYARINDA ÖZEL BİR SEVGİLİLER GÜNÜ

Antik Yunan Mitolojisinin sağlık ve güzellik tanrıçasından adını alan Martı Hemithea, Sevgililer Günü için, çiftlere, aşk ve romantizmle dolu unutulmaz bir deneyim vadediyor. Marmaris’in büyüleyici koyları ve eşsiz güzelliğiyle tanınan Hisarönü Körfezi’nde yer alan Martı Hemithea; modern mimarisi, hayat dolu yeşili, uçsuz bucaksız mavisi ile misafirlerine çok özel bir ambiyans sunuyor. 

Tanrıçalardan ilham alınarak, sıra dışı dokunuşlarla tasarlanan Martı Hemithea; modern ve şık iç mekanları, her biri muhteşem deniz manzarasına sahip süitleri ile adeta romantik bir vahayı andırıyor. Misafirlerinin kendilerini özel hissetmeleri için tüm detayların titizlikle düşünüldüğü otel; ayrıcalıklı hizmet anlayışı, doğayı lüks ile buluşturan konforu, Ege ve Akdeniz rüzgarlarının estiği terasları ile 14 Şubat Sevgililer Günü için misafirlerini bekliyor.

Ege’nin gözde yat limanı Martı Marina & Yacht Club’ın bünyesinde hizmet veren Martı Hemithea, ayrıca Türk ve dünya mutfaklarından seçkin lezzetleri bir arada sunan restoran ve barları ile deniz tutkunu misafirlerine de özel bir tatil keyfi yaşatıyor.