MSC SEASCAPE'İ GÖZ ALICI BİR TÖRENLE NEW YORK’TA DENİZE İNDİRDİ

MSC Cruises filosundaki en yeni geminin isimlendirme töreni; ünlüler, VIP katılımcılar, önemli seyahat ortakları ve global basın mensuplarının katıldığı muhteşem bir etkinlik ile gerçekleştirildi

12 Aralık 17:13

TOURISM EXCLUSIVE

Dünyanın üçüncü büyük ve en hızlı büyüyen gemi seyahati markası MSC Cruises, MSC Seascape'i yenilikçi ve göz alıcı gemi filosuna kattı. Nisan 2023'te New York'un ana liman olarak belirlenmesi ve ayrıca Kuzey Amerika'dan ve diğer ülkelerden gelen MSC Cruises misafirler için daha fazla biniş limanı ve seyahat programı seçeneği sunulması üzerine filonun bu en yeni gemisi, Manhattan Cruise Terminali’nde düzenlenen resmi törenle adlandırıldı. 

Etkinlik, VIP katılımcılar, önemli seyahat ortakları ve küresel medyanın yanı sıra şirketin tüm cruise yetkilileri ve MSC Grubu’ndan üst düzey yöneticiler dahil olmak üzere 3.000'den fazla konuğun katılımıyla gerçekleşti. 

Geleneksel denizcilik töreninde en öne çıkan etkinlik, uluslararası şarkıcı-söz yazarı Matteo Bocelli'nin çarpıcı performansıydı.

MSC Cruises filosunun vaftiz annesi ve uluslararası film ikonu Sophia Loren, geminin etkinliğine sanal olarak katılırken, MSC Group'un kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Gianluigi Aponte'nin kızı Alexa Aponte-Vago, gemiye resmi adını vermek için geleneksel kurdele kesimini gerçekleştirdi. Loren, yeni gemi için iyi şanslar dilediğini paylaştı ve şu yorumu yaptı: "Geçtiğimiz 20 yılın en önemli olayları arasında, MSC Cruises filosunun vaftiz törenlerini yönetmek yer aldı, çünkü Aponte'ler benim için bir aile gibi oldu ve MSC her zaman kalbimde özel bir yere sahip.”

MSC Seascape, MSC Cruises filosundaki 21. gemi ve Kasım ayında MSC World Europa'nın denize indirilmesinin ardından, bir aydan kısa bir süre içinde denize indirilen ikinci gemi oldu. Haziran 2023'te hizmete girecek olan filonun ikinci LNG ile çalışan gemisi ise MSC Euribia olacak.