Orka Boutique Hotel (YILIN EN ŞIK OTELİ) ödülünü kazandı 

THE LUXURY TRAVEL & HOSPITALITY AWARDS, Ağustos 2017 tarihinde Orka Boutique Hotel’i Avrupa Otelleri kategorisinde 2018 için ödüle aday gösterdi 

25 Eylül 08:41

TOURISM EXCLUSIVE

THE LUXURY TRAVEL & HOSPITALITY AWARDS (Lüks Seyahat & Otelcilik Ödülleri), küçük butik otellerden, daha büyük tanınmış markalara kadar tüm dünyadaki oteller, seyahat şirketleri ve restoranların ödüllendirilmesi amacıyla kurulmuş bağımsız bir küresel ödül programı.Uluslararası platformda en popüler otelleri bölgelere ve türlerine göre değerlendirip ödüllendiren THE LUXURY TRAVEL & HOSPITALITY AWARDS, Ağustos 2017 tarihinde Orka Boutique Hotel’i Avrupa Otelleri kategorisinde 2018 için ödüle aday gösterdi. Eylül ayı içerisinde yapılan oylama sonucu Orka Boutique Hotel ELEGANT HOTEL OF THE YEAR (YILIN EN ŞIK OTELİ) ödülünü kazandı. 2018 yılının en şık oteli seçilen otelimiz, Fethiye’nin kalbinde, muhteşem deniz manzarası ve şehir merkezindeki benzersiz konumuyla yerli ve yabancı misafirlerimizin konaklamalarında güvenle tercih ettiği bir butik otel. Fethiye’nin tarih kokan sokakları, eğlence ve alışveriş merkezleri, rengarenk insanları ile hayatın içinde olacağınız muhteşem bir tesis.

Otelimizin böylesine güzel bir ödül kazanmış olması bizler için büyük gurur kaynağı olmakla beraber, Fethiye’mizin uluslararası platformda tanıtımı anlamında da önemli bir adımdır. Her geçen daha da popüler bir turizm beldesi haline gelen şehrimiz, otelcilik ve ağırlama sektörü alanlarında da hızlı bir ilerleyiş içerisinde. Özellikle butik otelcilik alanında çıtayı bir hayli yükseltmiş durumdayız.

Doğanın bize sunduğu eşsiz güzelliklerden de destek alarak, misafirlerimizin tatillerine güzel anlar ve unutulmaz anılar ekleyerek, insana ve çevreye saygılı, yenilikçi ve memnuniyet odaklı bakış açımızla, aile sıcaklığında lider bir kuruluş olma yolunda hızla ilerliyoruz.Otel işletmeciliğindeki deneyimimiz sayesinde tüm misafirlerimizin memnuniyetini garanti altına almak, kaliteli bir tatil için kaliteli hizmet sunarak sektörde benzersiz ve vazgeçilmez olduğumuzu kanıtlamak en büyük hedefimizdir.Orka Hotels ailesi olarak ilerleyen yıllarda daha büyük projelere ev sahipliği yapmak, daha kazanacağımız nice ödüller ile işletmelerimizin yanı sıra güzel şehrimiz Fethiye’mizi de uluslararası platformda en iyi şekilde temsil etmek idealiyle yolumuza devam ediyoruz. Pablo Picasso’nun dediği gibi; "Hayal Edebildiğin Her Şey Gerçektir."