Peninsula Paris’in Büyüsünü gece keşfetmeye davet ediyor

Işığın Şehri’nin en ikonik simge yapılarını bir Rolls-Royce Phantom konforuyla keşfetmeye ya da bu yaz yıldızların altında size özel bir çatı katındaki akşam yemeğinde Paris’i izlemeye ne dersiniz?

2 Ağustos 13:51

TOURISM EXCLUSIVE

Peninsula Paris, Arc de Triomphe ve Champs-Élysées gibi dünyanın en ünlü anıtlarına yakın, ilham verici konumuyla öncü konumuyla Paris’i gece keşfetmeye davet ediyor.   Paris’in en genç ‘Palace’ sertifikalı oteli olan The Peninsula Paris, konuklarına özel Rolls-Royce Phantom'un rahatlığında, geceleri daha da çarpıcı görünen Fransız başkentinin en ilham verici simge yapılarına özel bir tur imkanı sunuyor. 

Trocadéro’da başlayan tur, görkemli Place des Invalides ve Le Grand Palais manzaralarının keyfini çıkarabileceğiniz ikonik Alexandre Üçüncü Köprüye uğramadan önce sizi görkemli Eyfel kulesine bir yolculuğa çıkarıyor. Özel şoförünüz eşliğinde, Seine nehri boyunca devam ederek, Arc de Triomphe’u ziyaret etmeden önce, mükemmel fotoğraf anları için  Place de la Concorde’a  uğrayarak geceyi The Peninsula Paris’de tamamlıyor. 

Peninsula Paris’in Gizli Masası geceye şık bir şekilde devam etmek isteyen konuklara yıldızların altında romantik bir akşam yemeğinin tadını çıkarma şansı sunuyor.

Paris’in romantik çatılarının, Montmartre Sacré-Cœur'un ve görkemli Eyfel Kulesi'nin görülebildiği yedinci kattaki özel çatı terasında yer alan özel masa, konuklarına kişiselleştirilmiş servis hizmeti eşliğinde unutulmaz bir akşam yemeği sunuyor.