Radisson Blu Hotel Toplantı, Kongre ve Özel Etkinlikleri  ile hizmetinizde

Radisson Blu Hotel & Spa İstanbul Tuzla Toplantı, Kongre ve Özel Etkinlikler İçin Kaliteli Hizmetiyle Sizleri Bekliyor!

8 Eylül 00:41

TOURISM EXCLUSIVE

İstanbul Tuzla'da çam ağaçları ile çevrili bir alan üzerine kurulu Radisson Blu Hotel & Spa Istanbul Tuzla,verimi hedefleyen ''Experience Meetings'' konsepti ile toplantı, kongre ve özel etkinlikleriniz için tek tercih olacak.Radisson Blu Hotel & Spa Istanbul Tuzla 3300 metrekare alan ve iki ayrı kat üzerine kurulu toplantı salonları ile gerçek bir toplantı oteli olarak hizmet veriyor. 560 metrekarelik ikiye bölünebilinir Tuzla Balo Salonu, geniş fuaye alanına sahip 500 kişilik toplantılara ev sahipliği yapabilecek Teoman Ermete Konferans Salonu, 30 metrekare ile 260 metrekare arasında değişik büyüklüklere sahip 9 ayrı toplantı odası ile hizmet veren otel yaz aylarında havuzbaşı etkinlikleri için de oldukça ideal. Ferah toplantı odalarında; son teknoloji ile donatılmış ekipmanlar, ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, modern havalandırma ve aydınlatma sistemleri sunuyor.

Fuaye alanları günışığı almakla birlikte, her toplantı salonunun fuaye alanında kendilerine ait terasları yer alıyor.  Ayrıca Balo salonunun araç girişi özelliği bulunması sebebiyle otomotiv sektörüne hitap ediyor ve büyük araç lansmanlarına ev sahipliği yapıyor. Özellikle yaz aylarında yapılan toplantılar için 1000 m2’lik yeşil bir Alana sahip olan otelde takım aktiviteleri, barbekü partileri ve özel etkinlikler rahatlıkla yapılıyor. Markanın sunmuş olduğu ‘Yes I Can!’ felsefesi ve %100 misafir memnuniyeti politikası her geçen gün artan tercih sebeplerinden bir diğeri. Profesyonel ekipleri ile misafirlerin tüm beklentilerini karşılayan otel lezzetli ve sağlıklı atıştırmalıklardan oluşan kahve molaları, set menü, açık büfe öğle yemeği, gala yemeği seçenekleri ve aktivitelere özel seçenekler de sunuyor. Tüm bunlara ek olarak tüm katılımcılar için ücretsiz otopark, vestiyer ve vale hizmeti sunuluyor.

Radisson Blu Hotel & Spa Istanbul Tuzla, İstanbul Anadolu yakasının gelişen bölgesi Tuzla'da Sabiha Gökçen Havalimanı'na yakın konumda yer alıyor. İstanbul şehir merkezinin karmaşasından uzak, sakin ve huzurlu bir deneyim sunan otel; aileler, grup konaklamaları, romantik hafta sonları için ideal. Birbirinden şık 254 odası, toplantı salonları, 4000 metrekarelik lüks Elysia Spa merkezi, damağınıza uygun değişik tatlar sunan restoran ve barları ile gerek iş gerek tatil amaçlı seyahat eden misafirler için hizmet veriyor.