Radisson Hotel Group Türkiye’deki 25. otelini açtı

Radisson Blu Hotel 139 modern oda ve süiti ile  Sakarya’da hizmete açıldı

10 Ocak 14:05

TOURISM EXCLUSIVE

Sakarya, Türkiye’nin en büyük sanayi merkezlerinden biri olmanın yanı sıra en dinamik ve hızla büyüyen illeri arasında yer alıyor. Marmara bölgesinde, Karadeniz’e yakın konumda bulunan Sakarya, kara ve demir yoluyla İstanbul’a bağlantısı ve İstanbul Uluslararası Havalimanına rahat erişimiyle de öne çıkıyor. Sakarya, ekonomik öneminin yanı sıra Bizans ve Osmanlı dönemlerine uzanan zengin mirası, ayrıca yaylalar ve termal kaynaklar gibi doğal güzellikleri ile de tanınıyor. 

Doğu Avrupa, Rusya ve Türkiye Bölgesi Kıdemli Başkan Yardımcısı Michel Stalport şunları söyledi: “Önde gelen Radisson Blu markamızı Sakarya’ya getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Türkiye’de işlettiğimiz ve yatırımı devam eden 16. Radisson Blu ve 27. Radisson Hotel Group oteli olan bu tesisle ülke çapındaki ağımızı kuvvetlendirmeye devam ediyoruz. Ülkenin en önemli ve gelişen şehirlerinden birinde, seçkin bir konumda yer alan otelimiz, hem iş hem tatil amaçlı seyahat edenler için ideal bir seçenek sunuyor. Otelin şehirdeki ayrıcalıklı adresi, Radisson Blu markasının üst segment konumlandırmasına mükemmel uyuyor.’’

Yeni inşa edilen tesiste huzurlu atmosferi ve şık tasarımıyla keyifli konaklama deneyimi sunan 139 modern oda ve süit bulunuyor. Otel, konaklamaları sırasında dinlemek ve enerji toplamak isteyen misafirleri için tam donanımlı bir spor salonu ve fitness alanı, ayrıca kapalı yüzme havuzu, Türk Hamamı, buhar banyosu, sauna ve kişisel bakım programları sunuyor. Allegro Restaurant, dünya mutfağından lezzetler servis ederken misafirler Blu Bar’ın ağız sulandıran zengin seçeneklerinin keyfini terasta da çıkarabiliyor. Otelde ayrıca en ileri teknolojilerle donatılmış 800 metrekarelik toplantı ve etkinlik alanı da yer alıyor.Radisson Blu Hotel, Sakarya Genel Müdürü Uğur Ofluoğlu şöyle konuştu: “Sakarya’daki ilk Radisson Blu otelinde konuklarımızı ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Türkiye’nin pek çok seçenek sunan bu güzel bölgesinde harika bir ekiple konuklarımıza unutulmaz deneyimler yaşatmaya hazırız.”