Richmond Nua Wellness & Spa’ya Global Ödül

2019 World Luxury Spa Awards ödül töreni Saint Petersburg, The State Hermitage Museum Official Hotel’de düzenlenen özel bir törenle duyuruldu

11 Temmuz 14:48

TOURISM EXCLUSIVE

2011’den bu yana sekiz yıl üst üste World Luxury Spa Awards ödülüne layık görülen Richmond Nua Wellness – Spa, bu kez ‘GLOBAL’ ödüle layık görüldü ve “Dünyanın En Lüks Destinasyon Spa’sı” ayrıca “Avrupa’nın En Lüks Spa’sı” unvanlarının sahibi oldu. Törene katılan, Aksoy Group Yönetim Kurulu Üyesi, Belgin Aksoy: “Başta Genel Müdür, sevgili Hakan Balcan olmak üzere tüm ekibimizi tebrik ediyorum. 8 yıl üst üste, ülke, bölge, kıta ödüllerinden sonra, bu yıl ‘Global’ ödülü almak paha biçilemez. Dünyada wellness-spa sektörünün nabzını tutmak adına yaptığım çalışmalar, tüm yol arkadaşlarımın her gün göstermiş olduğu özveri ve disiplinli çalışmanın karşılığını aldık, çıtayı yine yükselttik.”

Richmond Nua Wellness – Spa geçtiğimiz yıl da World Luxury Spa Awards’da Avrupanın En Lüks Destinasyon Spa’sı ödülünü kazanmıştı. 

Türkiye’nin ilk ve tek destinasyon spası Richmond Nua’da; farklı su terapileri, sağlıklı menüler, uzman terapistler ve sürekli yenilenen kişiye özel programlar ile spa deneyimi en ince detaylarına dek düşünülerek planlanıyor. İstanbul’a kısa bir sürüş mesafesinde, Sapanca’da kendinizi doğayla iç içe ve yenileyici bir tatile hazır olun. Yeşil ve mavinin göz alabildiğine uzandığı, orman ve göl manzarası ile kendi içinize yolculuk ettiğiniz, birbirinden farklı masajlar ve bakımlarla yenilendiğiniz, muhteşem bir tatil imkanı sunuyor.

RICHMOND NUA WELLNESS-SPA’NIN KAZANDIĞI ÖDÜLLER:

2011-2012-2013-2014-2015-2016-2017-2018 World Luxury Spa Awards “Best Luxury Wellness-Spa”

2018-2017 World Luxury Hotel Awards “Luxury Spa Hotel”

2017 Haute Grandeur Global Hotel Awards Best Resort Spa & Best Country Spa 

2016 Spafinder Wellness Travel Awards “Best in Turkey” 

2015 World Spa & Wellness Awards “Resort Spa of the Year”

2014 Spafinder Wellness Travel Awards “Favorite Wellness Travel Property in Turkey”

2013 Spafinder Wellness 365™ “Best in Turkey” & “Best for Romance”

*Richmond Nua Wellness - Spa’ya, konsepti gereği 14 yaş ve üzeri misafirler kabul edilmektedir.