Setur Marinaları çok özel fırsatlarıyla Tuzla Boat Show’da

Setur Marinaları, 7-15 Mart’ta bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen Boat Show Tuzla Kara Fuarı’nda olacak

25 Şubat 18:33

TOURISM EXCLUSIVE

Türkiye’nin lider zincir marina işletmesi Setur Marinaları, 7-15 Mart’ta bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen Boat Show Tuzla Kara Fuarı’nda olacak

 

SETUR MARİNALARI 2020 YILINA ÖZEL İNDİRİM FIRSATLARINI PAYLAŞACAK

Setur Marinaları 150’den fazla firmanın yer alacağı fuarda katılımcı ve ziyaretçilerle 2020 yılına özel indirim fırsatlarını paylaşacak. Setur Marinaları, katılımcı ve ziyaretçilere özel hazırladığı fırsatları ve müşterilerine çok özel ayrıcalıklar sunduğu zincir marina uygulamalarını anlatacak.

SETUR MARİNALARI  BOAT SHOW TUZLA KARA FUARI’NA DAVET EDİYOR

Setur Marinaları Türkiye’de marinacılık gelişimini ve denizciliği destekleyen en önemli marka olarak denizcilerin farklı beklentilerine cevap veren 10 marinasındaki 2020 avantajlarının detaylarını vermek üzere ziyaretçileri fuara davet ediyor. Sahip olduğu marina zinciriyle sunduğu eşsiz fırsatları, tekne boylarına göre uyguladığı fiyat avantajları, kampanyaları ve fuara özel indirimleri paylaşmak üzere tüm deniz severleri Boat Show Tuzla Kara Fuarı’ndaki Hall 2 B301’deki standına bekliyor. 

BİR SETUR MARİNASI İLE YAPILAN YILLIK SÖZLEŞME DİĞER SETUR MARİNALARI’NIN KAPISINI ARALIYOR

Setur Marinaları’nı Türkiye ve dünyadaki pek çok marinadan farklılaştıran önemli bir özelliği ise zincir marina uygulamaları. Bu kapsamda Setur Marinaları’nın müşterileri, herhangi bir Setur marinası ile yıllık sözleşme yaptığında diğer batı kıyılarının kuzeyinden güneyine 9 Setur marinasında 30’ar gün ücretsiz konaklama hakkı kazanıyor. 30’ar günlük bu hak her bir marinada ayrı ayrı geçerli olurken, 30 günün üzerindeki konaklamalarda ise %50 indirim imkanı veriliyor. %50 indirimli konaklayan teknelere yıllık bağlama sözleşmelerini yenilemeleri durumunda ücret ödedikleri günler sözleşmelerine ilave ediliyor.

SETUR MARİNALARI ‘NDA YILLANDIKÇA İNDİRİM ORANI ARTIYOR

Tekne sahiplerine uzun yıllar Setur Marinaları’nda olmak da avantaj sağlıyor.  Birlikte geçirilen her yıl için %2 olarak belirlenen indirim oranı, 10 yıl üzerindeki kıdeme sahip tekne sahiplerinde %25’e ulaşıyor. Bir Setur Marinası ile yıllık sözleşmesi olan teknenin diğer bir Setur Marinası’nda karaya çıkma ihtiyacı oluşması durumunda, denizde ve karada ücretsiz konaklama ile birlikte lift hizmetinden %50 indirimli yararlanma imkânı sunuluyor. Setur Marinaları tüm tekneleri karaya çekme konusunda iddialı, ortak lift kampanyası kapsamında bir Setur Marinası ile yıllık sözleşmesi olan ve sözleşmeli marinasında karaya alınamayan teknelere, başka bir Setur Marinası’nda ücretsiz çekme&atma ve karada konaklama ve hizmeti sağlıyor. Satılık tekneler için en konforlu marina olan Setur Marinaları, yıllık sözleşmesi olan ve teknesini satışa çıkaran yatçılara sözleşme süresi içerisinde 2 kez ücretsiz çekme&atma, satış sonrasında ise kalan sözleşme süresini diğer bir Setur Marinası’na devretme hakkı ve 30 güne kadar %50 indirimli konaklama imkanı sunuyor. 

SETUR MARİNALARI  DOSTLUK KAZANDIRIYOR: 1 AY ÜCRETSİZ EK SÜRE

Yıllık sözleşmesi olan yatçılar, teknesi Setur Marinaları dışında konaklayan arkadaşlarını, herhangi bir Setur Marinası’nda yıllık sözleşme yapmaya davet ettiğinde, kendisi ve referans olduğu arkadaşı 1 ay ücretsiz ilave süre kazanıyor. Sıfır tekne alan yatçılara, yıllık bağlama sözleşmelerine ilk yıl %10, ikinci yıl %5 indirimle birlikte, ilk çekme-atma ve 1 ay karapark hizmetinden ücretsiz faydalanma olanağı veriliyor. Ayrıca yatçılar, kişiye özel takvimle dilediği 2 veya 3 Setur marinasında avantajlı fiyatlarla yıllık sözleşme yapabiliyorlar.