Travel Shop Turkey, Ace Of M.I.C.E. Fuarı’na hareket getirdi

Travel Shop Turkey, Ace Of M.I.C.E. Exhibıtion By Turkish Airlines’e damgasını vurdur 

23 Ocak 01:56

TOURISM EXCLUSIVE

ACE of MICE Türk Hava Yolları isim sponsorluğunda, TÜRSAB Ana Stratejik partnerliğinde T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, T.C İstanbul Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Ticaret Odası, Antalya Tanıtma Vakfı ve KOSGEB desteğiyle gerçekleştiriliyor

TRAVEL SHOP TURKEY ACE OF MICE FUARI'NDA KENDİNİ HİSSETTİRDİ

Travel Shop Turkey CEO’su Murtaza Kalender; Ace of MICE Fuarı öncelikle müthiş bir fuar oluyor. Uluslararası Hosted Buyer Programı kapsamında yurtdışı pazarlardan 44 ayrı ülkeden 230 tur operatörü geliyor. Uluslararası incentive firmaları, PCO, DMC ve kurumsal satın alıcılar fuar kapsamında katılımcı firmalarla 3 gün boyunca B2B görüşme gerçekleştirecek.  

250 M²’LİK BİR STANT ALDIK

Bünyemizde 24 ayrı firma var. Çok mutluyuz ve umutluyuz. Çünkü yeni yapmış olduğumuz sistemle Buyer’ların profilini görebiliyoruz ve onlara puan verebiliyoruz. Harika bir etkinlik oluyor, memnunuz.

MICE, Wedding ve Kültür Turları kategorilerinde verim almak istiyoruz. 5500 randevu bekliyoruz. Hindistan, Amerika, Kanada, Meksika, Japonya gibi daha çok Avrupa ülkeleri olmak üzere 44 ayrı ülke katılım gösteriyor.


 

Travel Shop Turkey, stantındaki  B2B görüşmeleri  ilk günü yoğun katılım ile gerçekleşti