Uber ve Mastercard % 30 indirim kampanyasını aralık sonuna kadar uzatıyor

Teknoloji platformu Uber ve Mastercard’ın gerçekleştirdiği iş birliği ile, UberTaksi yolculuklarını Mastercard kullanarak ödeyenler, yapacakları ilk 2 yolculukta yüzde 30 indirim kazanıyor

15 Aralık 09:45

TOURISM EXCLUSIVE

Tek bir tuşa basarak kullanıcıların istedikleri yere güvenli ve rahat bir şekilde gitmesini sağlayan global bir teknoloji platformu olan Uber, Mastercard ile özel bir iş birliğine imza attı. Mastercard’ını Uber uygulamasına ekleyen kullanıcılar UberTaksi ile yapacakları 2 yolculukta yüzde 30 indirim imkanına sahip olacaklar.

13-31 Aralık tarihleri arasında UberTaksi’de geçerli olan bu özel kampanya ile Uber kullanıcıları yolculuk başına maksimum 30 TL indirimden yararlanabiliyor. İki yolculuk için geçerli olan kampanya sadece Mastercard ödeme yöntemi ile tamamlanan yolculuklar için geçerli olacak. Promosyon diğer indirim veya promosyonlarla birleştirilemeyecek.

Uber Mastercard kampanyası nasıl işleyecek?

Kampanyadan yararlanmak isteyenler Mastercard’ını Uber uygulamasına eklemek için, Uber uygulamasının sağ üst kısmındaki 'Hesap' simgesinden görüntülenebilen 'Wallet' sekmesinin altında 'Ödeme Yöntemi Ekle'yi seçebilir.Daha sonra 'Kredi veya Banka Kartı' seçeneğini seçip, kart bilgilerini ekledikten sonra 'Kaydet'i tıklayabilir.Promosyon her yolculuk sonunda otomatik olarak uygulanacak ve yolculuk sonunda e-posta yoluyla gönderilecek olan makbuzda görüntülenebilecektir.

Uber uygulaması nasıl çalışır:

1. Uygulamayı akıllı telefonunuza indirin.
2. Şehrin herhangi bir yerinden Uber uygulamasını açın, varış noktanızı girin ve yolculuğunuz için bir taksi çağırın.
3. UberTaksi’yi uygulama üzerinden takip edin, taksinin sizi almak için kaç dakika içinde varacağını ve sürücü ile ilgili tüm bilgilerin yanı sıra aracın model ve plaka numarasını takip edin.