Wish More Hotel İstanbul, hayallerdeki düğünleri gerçek kılıyor 

 En zarif kış düğünleri Wish More Hotel İstanbul’da 

18 Ekim 10:29

TOURISM EXCLUSIVE

Modern ve şık düğünlerin vazgeçilmez adresi Wish More Hotel İstanbul, en zarif ve en ihtişamlı kış düğünlerinde de dünya evine girmeyi planlayan çiftlerin öncelikli tercihi oluyor.  Ayrıcalıklı hizmetleriyle düğün sahipleri ve sevdiklerine eşsiz alternatifler sunan Wish More Hotel İstanbul, salonlarının incelikli tasarımı, kolay ulaşılabilir lokasyonu, enfes menüleri ve beş yıldızlı konforu ile çiftlerin hayallerindeki düğünleri gerçek kılıyor.   

Yaz düğünlerinde yükünüz daha hafif… Açık hava söz konusu olunca mekânın zarafeti ve dekorasyonu ikinci planda kalırken masaların süslenmesiyle organizasyon işi de daha kolay bir şekilde halledilebiliyor. Oysa kış düğünlerinin en önemli özelliği düğün sahipleri ve ziyaretçileri kucaklayacak, estetiğiyle misafirleri çepeçevre saracak kapalı bir mekânda organize edilmesi gerekliliği…  Salonun estetik mimarisi, genişliği, masa düzeninin detayları ve ayrıcalıklı bir servis ile hayallerdeki düğün atmosferinin yaratılması çok önemli. 

Wish More Hotel İstanbul’un, hayatlarının en önemli gününü rahatlık ve keyifle geçirmek isteyen çiftler tarafından kış düğünlerinde de özellikle tercih edilmesinin nedeni, tüm bu ayrıcalıkları misafirlerine sunabilmesinde yatıyor. İncelikli tasarımı, kolay ulaşılabilir lokasyonu ve beş yıldızlı konforu ile modern ve şık düğünlerin vazgeçilmez adresi olan Wish More Hotel İstanbul, kış düğün sezonunun açıldığı şu günlerde, çiftlerin hayallerindeki düğünü gerçekleştirebilmeleri adına kaçırılmaz fırsatlar sunuyor. 

Wish More Hotel İstanbul’un alışılagelmiş düğün mekânlarının ötesine geçen, modern mimarisiyle göz kamaştıran tüm salonları, sevdikleri ve yakınlarıyla bu özel günü coşkuyla kutlamak isteyenler için vazgeçilmez mekân alternatifleri sağlıyor. 

Her damak tadına uygun menü alternatifleri

Wish More Hotel İstanbul’u en zarif kış düğünlerini organize edebileceğiniz lüks salonları yalnızca şıklığıyla değil, menülerinin zenginliğiyle de misafirlerin kalbinde taht kuruyor. Her detayı titizlikle hazırlanan düğün menülerinde, düğünün özelliği ve misafirlerin tercihlerine göre her damak tadına uygun farklı alternatifler sunuluyor. Her güzel sofrada görmek isteyeceğiniz, düğün yemeklerinin vazgeçilmezi enfes mezeler ve zeytinyağlılar, bu eşsiz günü unutulmaz lezzetlerle taçlandırıyor.  

Çiftlere özel eşsiz fırsatlar 

Wish More Hotel İstanbul, düğün günü için çiftlere farklı jestler sunmaya da devam ediyor. Panoramik şehir manzarasına sahip 29 süit odadan birinde oluşturulan hazırlık odaları, çiftlerin konforlu, ferah ve aydınlık bir mekânda o özel ana layık lüks dokunuşlar ve keyifli ikramlar eşliğinde hazırlanmalarına fırsat veriyor. Ayrıcalıklı hizmetler içinde, düğün günü balayı süitinde ücretsiz konaklama ve odaya kahvaltı servisi de bulunuyor. Ayrıca çiftler, otelin 2 bin metrekare alana kurulu Fitness&SPA merkezini kullanarak hem düğün öncesinde rahatlama, hem de düğün sonrasında dinleme olanağı buluyor. 

Hayalleri süsleyen kına gecesi 

Wish More Hotel İstanbul, düzenlediği kına gecesi organizasyonları ile bu geleneği hem eğlenceli hem de daha da anlamlı kılıyor. Misafirler, rahatça hazırlanabilmeleri için kendilerine sunulan özel oda ile otele girdikleri andan itibaren kusursuz hizmetin tadını çıkarmaya başlıyor. İsteğe göre hazırlanmış ikramlara ve özel kına tabağına müziğin eşlik ettiği lüks otelde, dileyenler kadın garson ve kadın DJ de talep edebiliyor. 

Gelin hamamı keyfe dönüşüyor  

Wish More Hotel İstanbul’un lüks ve modern Fitness & SPA merkezi, asırlardır süregelen bir gelenek olan gelin hamamını da çok özel anılarla dolu unutulmaz bir güne dönüştürüyor. 5 yıldızlı otel, evlilik hazırlığının yoğun temposundan uzaklaşmak, düğün öncesi stres atmak ve harika bir gün geçirmek için adeta biçilmiş kaftan olan tarih kokan bu ritüeli, kusursuz hizmetleriyle taçlandırıyor.