Wyndham Grand Kayseri’de hizmete girdi 

Wyndham Hotels& Resorts zincirinin luxury kategorideki markası  Wyndham Grand Kayseri’de hizmete girdi

14 Şubat 22:35

TOURISM EXCLUSIVE

 

Almer Yatırım Turizm A.Ş Wyndham Hotels &Resorts ile zincirin en lüx markası Wyndam Grand için franchise anlaşması imzaladı. 205 Odası ve 12 toplantı salonu ile Wyndham Grand Kayseri Hotel Kayseri’nin en güzel lokasyonunda şehir meydanına hakim bir konumda tüm şehri kucaklar bir vaziyette yer alıyor.

Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şükrü Başyazıcıoğlu yapmış olduğu konuşmada “Kayseri’ye daha  yenilikçi ve dinamik bir marka getirmek  lüx ve üstün hizmet anlayışını misafirlerimize sunmak istedikleri için Wyndham Grand markasını Kayseri’ye  getirmeye karar verdiklerini ifade etti.

Otelin deneyimli Genel Müdürü Emine Bozkurt ise “Kayseri ülkemizin nadide şehirlerinden biri olup  konumu, köklü tarihi, güçlü sanayisi, Erciyes kayak turizmi ve Kapadokya bölgesine yakınlığı ile seyahatseverler için vazgeçilmez bir destinasyondur. Kayseri’ye iş ve tatil amacı ile seyahat eden ve burada konaklama ve toplantılar gerçekleştiren misafirler için daha ayrıcalıklı ve daha kaliteli hizmet sunmak istedik.

Wyndham Grand markası Wyndham Hotels& Resorts   zincirin 20 markası içinde upper-upscale olarak adlandırdığımız en lüx  markasıdır.  Türkiye’de  İstanbul ve İzmir’den sonraki 5. Wyndham Grand oteli Wyndham Grand Kayseri olmuştur. Otelimiz Şubat sonunda renovasyona girecek olup  Haziran’da büyük ölçüde renovasyonu tamamlanacaktır.

Başta lobby, restoranlar  olmak üzere genel alanlar , balo ve toplantı salonları ve odalarda da kısmi renovasyon yapılarak  Wyndham Grand markasının üst düzey hizmet kalitesini  tüm otelde yansıtmak en büyük amacımızdır” dedi.

 

Wyndham Grand Kayseri  resmi açılışı Ali Başyazıcıoğlu Holding A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ali Başyazıcıoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Şükrü Başyazıcıoğlu, Wyndham Hotels&Resorts Orta ve Doğu Avrupa Başkan Yardımcısı Edwin Broers ,Wynhdam Hotels & Resorts Orta ve Doğu Avrupa Franchise Operasyon Müdürü Serkan Zoroğlu, Wyndham Hotels&Resorts İş Geliştirime Müdürü Murat Özel, Wyndham Hotels & Resorts Orta ve Doğu Avrupa Mimari Ofis Bölge Md. Aykut Aydın ve Wyndham Grand Kayseri Genel Müdürü Emine Bozkurt ve basın mensuplarının katılımı  ile gerçekleşti.