Yarıyıl tatilinde Elite World Grand Sapanca’da sınırsız eğlence

Doğa içindeki konumu ve huzurlu ortamıyla yetişkin misafirler kadar minikleri de mutlu eden Elite World Grand Sapanca, yarıyıl tatilinde çocukları oyuna ve eğlenceye davet ediyor

20 Ocak 11:29

TOURISM EXCLUSIVE

Doğanın huzur veren atmosferinde ayrıcalıklı hizmetleri ile öne çıkan Elite World Grand Sapanca, sömestir döneminde ailece bir tatil için özel program hazırladı. Elite World Grand Sapanca hem eğlenceli hem de eğitici aktiviteleri ile miniklerin hayatına renk katarken ebeveynlerin de dinlenip yenilenmesini sağlayan olanaklarıyla harika bir molaya davet ediyor.

Çocuklara sömestir tatilinde eğlenceli aktivitelerle farklı bir deneyim yaşatmayı hedefleyen Elite World Grand Sapanca, oyun ve eğlenceye çağırıyor. Bünyesindeki Gymboree Kids Club ile tüm yıl boyunca miniklere sunduğu müzik aleti yapımı, ebru atölyesi, maske yapımı, dart ve halka atma oyunları, baskı çalışmaları, origami, kuş sanatı, kapı süsü tasarımı, pizza, kek ve kurabiye yapımı gibi eğlenceli aktivitelere devam eden Elite World Grand Sapanca, sömestr dönemine özel etkinlikleri ile bir çocuk şenliği yaratıyor. Gün boyunca palyaço, bubble show, sihirbaz gösterileri, maskotlar, robotlar, uzun adam, çizgi film ve yüz boyama etkinlikleri ile eğlenceye davet ediyor. Yetişkinler ve çocukların birlikte vakit geçirebileceği bowling, tavla, bilardo turnuvaları, kanca, zigzag oyunları ile sınırsız eğlence Elite World Grand Sapanca’da yaşanıyor.

Elite World Grand Spanca’da Türkiye’nin ilk biyolojik göletinin çevresinde ailecek yürüyüşler yapmak, tenis kortu ve basketbol sahasında çocuklarla kaliteli zaman geçirmek de mümkün. Otel içindeki Adventure Park’ta ise ATV, trekking, bisiklet, paintball ve hazine avı gibi grup aktivitelerinin yanı sıra doğa yürüyüşü ve koşu gibi bireysel aktiviteler için pek çok imkan bulunuyor. 

Sıradışı yenilenme imkanı

Elite World Grand Sapanca, yetişkin misafirlerine çocukları eğlenirken sıra dışı bir dinlenme ve yenilenme imkanı da sunuyor. Türkiye’de birçok ilki bünyesinde barındıran Elite World Grand Sapanca’nın özel hamamında misafirler baştan aşağı arınırken detoks bakım paketi ve bitki özlerinin ferahlatıcı etkilerini bir arada yaşarken cilt bakımı işlemi de gerçekleştirebiliyor.  Misafirler sıcak kum masaj yatağına uzanıp himalaya tuzu ile kaplanmış terapisi odasının keyfini çıkarabiliyor, açık havada sıcak tuzlu su lagünleri gibi özel alanlarda özel bir SPA deneyimi de yaşayabiliyor. Fit Life’ta sporun yanı sıra güzellik ve vücut sağlığı dengesine önem verenler için hazırlanan Fit Life Signature Masajı ile rahatlayabiliyor.