Adnan Uzan World Of Luxury Travel`da 

Turizm sektöründe başarılı ve tecrübeli ismi Adnan Uzan World Of Luxury Travel`a Business Development Manager olarak transfer oldu

28 Mart 18:17

TOURISM EXCLUSIVE

Turizm sektöründe turistik destinasyon ve turizm işletmelerinin tanıtımı için bir çok başarılı girişimde bulunan başarılı turizmci Adnan Uzan yeni  şirketi World Of Luxury Travel`da iş hayatını devam ettirecek. İstanbul merkezli Easy Travel Turkey tanıtım platformunun da  kurucusu olarak bir çok başarılı tanıtım projesine imza attı. 

Turizm sektöründe üst düzey yönetici olarak görev yapan başarılı turizm yöneticisi, aynı zaman da bir çok Turizm acentesinin kurulmasına da öncülük etti. İran ve Ortadoğu pazarında faaliyet gösteren sektörün önde gelen seyahat acentesi Karnak Travel Agency’de önemli görevler üstlendi.

Başarılı Turizm yöneticisi Adnan Uzan  World Of Luxury Travel’a Business Development Manager olarak atanması ile ilgili yaptığı açıklamada ;"World Of Luxury Travel olarak öncelikli hedefimiz almış olduğumuz görevi en iyi şekilde yerine getirmek ve gelecek yıllar için daha sağlıklı turizm tabanı oluşturarak fayda sağlayacak şekilde görevimizi sürdürmek olacak. Kısacası, Türk turizmine katma değer yaratmak ve Ülkemizin turizm değerlerini tanıtmak için fazlasıyla mesai içinde bulunacağız.

Çünkü; hepimiz turizm gemisindeyiz ve bu geminin pruvasının neta rüzgarının kolayına olması gerekiyor. Bu nedenle turizm sektörünün tüm dinamiklerine önemli görevler düşüyor. World Of Luxury Travel olarak biz bu farkındalık ile üzerimize düşen görevleri yerine getiriyoruz. Gelecek nesillere ayakları yere basan daha sağlıklı daha faydalı  bir turizm sektörü bırakacağımıza inanıyorum." Diyerek sözlerini tamamladı

 

Başarılı Turizmci Adana Uzan’ı başarılı çalışmalarından dolayı WEB MEDYA Ailesi www.turizminsesi.com  www.tourismexclusive.com www.turizmekstra.com olarak kutluyor yeni görevinde başarılar diliyoruz.