Baker McKenzie/Esin Avukatlık MergerMarket ödülünü aldı

 Baker McKenzie MergerMarket tarafından verilen European M&A Awards ödüllerinde Yılın Hukuk Bürosu seçildi

14 Aralık 14:38

TOURİSM EXCLUSİVE

Yaptığı haber ve analizler ile özellikle birleşme ve satın alma sektörü içerisinde güvenilir ve etkili bir yere sahip araştırma şirketi The Mergermarket Group, 8 Aralık Londra’da gerçekleştirilen. “Mergermarket Avrupa M&A Ödülleri’nde” Baker McKenzie/Esin Avukatlık Ortaklığı’nı “Yılın Hukuk Bürosu” olarak seçti.

Baker McKenzie/Esin Avukatlık Ortaklığı son  altı yıl içerisinde ikinci kez MergerMarket ödülünü Türkiye’ye getiriyor. Esin Avukatlık Ortaklığı 2014 ve 2015 yıllarında Chambers & Partners ödüllerinde Yılın Türk Hukuk Bürosu Ödülü’ne layık görüldü.

Baker McKenzie İstanbul/Esin Avukatlık Ortaklığı’nın Yönetici Ortağı Dr. İsmail G. Esin yaptığı açıklamada:“Mergermarket tarafından Türkiye’de Yılın Hukuk Bürosu olarak tanınmak gurur verici. Bu ödül şirketimizin Türkiye’deki güçlü geçmişi ve müşterilerimize olan bağlılığımızın bir göstergesi niteliğinde” dedi. Şirketin Birleşme & Devralma ve Sermaye Piyasaları’ndan Sorumlu Başkanı Eren Kurşun: “Müşterilerimize ekibimize olan inançlarından dolayı teşekkür ederiz. Onların sunduğu bu saygıdeğer fırsat olmadan bu ödülü almamız mümkün olmazdı. Bizlere duydukları bu güveni pekiştirmek için daha fazla çalışacağız”.