Bentour Reisen İnfo gezisi ile sezona “Merhaba” diyor

Bentour Reisen, tatil atmosferini tanımak için bir info gezisi düzenliyor 

28 Mayıs 11:26

TOURISM EXCLUSIVE

Türkiye de Yaz Tatili; Bentour Reisen, en geç Temmuz ayında ülkemizde misafir ağırlamayı bekliyor. Bu nedenle Bentour Reisen Türk-Alman Havayolu şirketi olan SunExpress ile beraber, Seyahat Acenta Partnerleri için COVİD-19 kapsamında, alınan tüm güvenlik tedbirleri hakkında fikir sahibi olabilmek ve yeni koşullarda“ güvenli seyahat etmek“ hakkında ikna olabilmek ve tatil atmosferini tanımak için bir info gezisi düzenliyor.


Bentour CEO’su Deniz Uğur, konu ile ilgili “Bu Info gezisi son derece özel bir organizasyon“ diye ifade ederek, Müşterilerimize birinci elden bilgi vermeyi amaçlıyoruz. Misafirlerimizin güvenliği, bizim için son derece önemli. O yüzden, kendimiz bizzat gelip fikir edineceğiz“ diyerek, durumun hassasiyetine değindi.

İnfo gezisi katılımcıları; havayolu şirketleri, transfer vb. yerel hizmetler ve otellerin, tedbirleri ne şekilde hayata geçirdiklerini,  4 gün boyunca denetleyebileceklerdir. Uğur: Tatil yeri seçiminde güvenlik, artık en önemli  kriterlerden biri haline gelecek şeklinde düşüncelerini aktarırken Müşteriler, tatillerini aldıkları Acentanında, bu konuda kendilerine, detaylı bilgi vermelerini bekleyecektir. Bu nedenle info gezisinin yanında, seyahat acenta ve hizmet alanındaki partnerlerimiz ile beraber, geniş kapsamlı bilgiler sunacağız diye sözlerine ekledi.

SunExpress Ticaret Direktörü Peter Glade de „Uçak ile seyahat etmek her zaman dünya da en güvenli seyahat etme şekliydi. Bu özellikle bugün için son derece geçerli bir durum“ diye açıklamalarda bulunurken, „örneğin modern uçaklarımızdaki temiz hava sistemleri, kabin içerisindeki havayı bir kaç dakika içerisinde tamamen değiştirebiliyor. Zorunlu yüz maskeleri de bunun üzerine ilave olarak güvenliyi arttıracaktır“ şeklinde görüşlerini beyan etti.Almanya, Avusturya ve İsviçre’den Seyahat Acenta Partnerlerinin katılacağa gezi, sektörel basının yanı sıra SunExpressin ve Bentour Reisen´nin üst yönetimi eşliğinde gerçekleşek.Bentour Reisen İnfo gezisi ile ilgili detayları önümüzdeki günlerde partnerleri ile paylaşacak.