Bentour Reisen Misafir ve Acentalarına Güvence

Bentour Reisen da müşterilerine tatilleri için risk almadan en iyi yerleri güvence altına alma fırsatı sunuyor

22 Ağustos 11:13

TOURISM EXCLUSIVE

Sonbaharın yaklaşmasıyla birlikte Bentour Reisen da müşterilerine tatilleri için risk almadan en iyi yerleri güvence altına alma fırsatı sunuyor.

 Bentour Reisen yeni yapılacak tüm rezervasyonlara 31.10.20 tarihine kadar gerçekleştirilecek seyahatler  için seyahat başlangıcından 14 gün öncesine kadar ücretsiz olarak seyahat tarihi değişikliği veya iptali imkân veriyor.

 Bu Kampanya için ön koşullar: Rezervasyonun  paket turu olması, rezervasyon ve seyahat süresinin 21.08 ile 31.10.20 tarihleri arasında olması ve bu seyahatin herhangi bir dinamik/promosyon uçuşu içermemesi gerekir.

Bu Kampanya Bentour Reisen ’in tüm destinasyonları için geçerlidir.

 Deniz Uğur kampanyasını şöyle anlatıyor: "Müşterilerimize ve seyahat acentesi ortaklarımıza dinamik ve hareketli zamanlarda seyahat rezervasyonu yaparken mümkün olan en iyi güvenliği sunmak istiyoruz. 

Güncel rakamlar artık rezervasyonların seyahatlerden kısa süre önce yapıldığını gösteriyor. Bu Kampanya ile müşterilerimize esnek rezervasyon, değişiklik ve iptal koşulları ile sonbahar için risksiz rezervasyon yapma imkânı sunuyoruz. "

 Seyahat acentelerimiz için de değecek bir kampanyadır zira paket tur için en az komisyon % 11, ek kademeli ve/veya süper komisyon ve seyahatin peşinatı sonrası komisyon ödemesi ile Bentour Reisen piyasadaki en cazip komisyon modellerinden birine sahip.