Beşiktaş JK, Dorak Tour ile kapsamlı bir iş birliğine imza attı 

Beşiktaş JK, Türkiye’nin en büyük tur şirketlerinden Dorak Tour ile kapsamlı bir iş birliğine imza attı

23 Şubat 20:56

TOURISM EXCLUSIVE

Uluslararası anlamda Türkiye’nin en büyük tur şirketlerinden olan Dorak Tour, Beşiktaş JK’nın sunduğu Şeref Turu, müze ve semt turu hizmetlerini dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine tanıtıp, İstanbul turlarına dahil edecek.  Beşiktaş JK, uluslararası hedefleri ve küresel marka yönetimi çalışmaları kapsamında önemli bir iş birliğine daha imza attı. Beşiktaş JK bu kapsamda, Türkiye’nin uluslararası anlamda en büyük tur şirketlerinden olan Dorak Tour ile iş birliğine giderek, Dorak’ın İstanbul’a getirdiği turistlerin rotalarına Vodafone Park’ın etkileyici atmosferini kullanarak, müze turu, Şeref turu, semt turu ve Kartal Yuvası mağaza ziyareti gibi hizmetlerle dahil olacak. 

18 farklı ülkede toplam 24 ofisi bulunan Dorak, her yıl Türkiye’ye getirdiği yaklaşık 200.000 turistin İstanbul rotasına Vodafone Park’ı ekleyecek. Dorak, yurt dışı ofislerinde Beşiktaş’ın tanıtımı için çeşitli çalışmalarda bulunurken, Uzak Doğu ülkelerinde, Vodafone Park’ta maç izleme olanağı da sağlayan özel içerikli turlar sunacak. 

İş birliğine ilişkin değerlendirmede bulunan Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman, “Sportif başarıların yanı sıra, Beşiktaş’ın globalleşme projelerine de hız kesmeden devam ediyoruz. Bu kapsamda, dünyanın en güzel şehirleri arasında yer alan İstanbul’umuza gelen milyonlarca turistin, mabedimiz Vodafone Park’ı ziyaret etmelerini, en önemli değerlerimizi bir arada görebilecekleri müzemizi gezmelerini ve bizi daha yakından tanımalarını hedefleyen bir iş birliğine imza atıyoruz. İnanıyoruz ki, çok kısa zamanda Vodafone Park, ziyaret eden turistlerin bir kez daha gelmek isteyecekleri, başkalarına buradan bahsedecekleri bir turizm merkezi haline gelecektir” dedi.

Beşiktaş’ın muhteşem atmosferini gururla göstereceğiz

Beşiktaş ile yapılan iş birliğinden dolayı büyük heyecan ve mutluluk duyduklarını ifade eden Dorak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Serdar Körükçü ise “Spor ve turizmin bir arada pazarlanmasının Türkiye ekonomisi açısından çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Dünyanın dört bir yanından güzel ülkemize turist getirerek ağırlıyoruz. İstanbul, Kapadokya ve Kuşadası başta olmak üzere Türkiye turizmine büyük bir aşkla hizmet ediyoruz. Şimdi tüm deneyimlerimizi Beşiktaş için değerlendirmek bizlere ayrı bir gurur verecektir. Yaptığımız iş birliği sonucu İstanbul’un en güzel spor yapılarından biri olan Vodafone Park’ı turistik bir destinasyon haline getiriyoruz. Dorak Holding bünyesinde İstanbul’a getireceğimiz turistleri, içinde Beşiktaş Müzesi’nin de bulunduğu bu kıymetli stadyumda ağırlayacağız. Türkiye’nin sportif yönünü bu muhteşem atmosfer ile gururla göstereceğiz” dedi.