Bodrum yeni bir "vazgeçilmez" kazandı. PORTO BİANCO 

Bodrum'la henüz tanışmadıysanız, mavinin beyazla buluştuğu cennet bölgemizde "vazgeçilmez" bir tatile hazır olun

3 Ağustos 20:14

TOURISM EXCLUSIVE

Tüm dünyadaki tatil bölgelerini kaleme alan seyahat yazarlarının mutlaka bir tatil geçirilmesi gerek dediği Bodrum'la henüz tanışmadıysanız, mavinin beyazla buluştuğu cennet bölgemizde "vazgeçilmez" bir tatile hazır olun. 

Tatil cenneti Bodrum’un yükselen yıldızı Akyarlar özellikle serin havası ve mavi bayraklı  deniziyle ön plana çıkarken Akyarlar’ın en güzel yerine konuşlanan Mio Bianco ve Mio Mare otel gerek konumu, gerekse hizmet anlayışıyla bölgenin en iyi tatil merkezi konumunda…

Karaderili Şirketler grubu bünyesindeki denize sıfır tasarım oteller Mio Bianco ve Mio Mare’nin Mavi bayraklı sahilinde bu yaz eğlence ve beach partiler farklılık arayanların karşısına yepyeni bir konsept ile çıktı.

Bodrum’un en serin ve mavi bayraklı sahillerine sahip olan Akyarlar’a kaliteli hizmeti getiren  “Porto Bianco” özel el yapımı seri üretimi olmayan ürünler ile farklı bir konsept anlayışıyla Cem Özer imzası taşıyor.

Dekorasyonundan yemeklerine kadar her detayın düşünüldüğü  Porto Bianco  Bodrum’da eşi benzeri olmayan bir çehre kazandırırken Akyarlar’da özel misafirler ağırlamaya devam ediyor. Dünya mutfağının lezzetleri ile her gece ünlü bir sanatçıya ev sahipliği yapan mekanda müzik  severlerin de ruhuna hitap ediliyor. 

 

Porto Bianco Bodrum’dan vazgeçemeyenlere, bir armağan olarak tasarlandı. Bodrum yeni bir "vazgeçilmez" kazandı.