Bora Çakar, TÜRSAB- YTK adaylığını açıkladı

Bordo Turizm CEO’su Bora Çakar, İstanbul Şişli YTK başkanlığı için adaylığını açıkladı

12 Temmuz 17:51

TOURISM EXCLUSIVE

YTK Başkanlık adaylığını  yazılı olarak duyuran Bordo Turizm CEO’su Bora Çakar, , Şişli - Kağıthane Yöre Temsil Kurulu seçimine davet ediyor. Bordo Turizm (Yaycı Turizm) - ve İzmir Delabor Turizm sahibi Bora Çakar, Şişli - Kağıthane Yöre Temsil Kurulu seçimine sizleri davet ediyor. Bora Çakar, kendisini, ekibini ve projelerini tanıtmak amacıyla bölge acentelere hitaben duyurusunu yapacağı TÜRSAB Genel Merkez binasında sizleri bekliyor.

Kıymetli Meslektaşlarım ve Değerli Dostlarım 

25 Şubat 2018 tarihinde gerçekleşen TÜRSAB Genel Kurulundaki Değişim rüzgarları esmeye devam ediyor Değişim Hareketi Liderlerinden biri olarak bu yolda aday olduğumu bildirmek istedim. 

TÜRSAB Yöre Temsil Kurulları, Genel Merkezimiz ve Siz kıymetli meslektaşlarımızın  bağlarını  güçlendirmek, Birliğimizin faaliyetlerinin etkin bir şekilde gerçekleşmesini sağlamak için kurulmuştur. Doğal olarak  diğer bir fonksiyonu da aynı yörede yer alan değerli meslektaşlarımızın  sorunlarını ve taleplerini birlikte ele alarak  sektörümüze her türlü katkıyı sağlamak sorunlarımızın çözümünde aktif rol almak ve çözüm odaklı olmak ve gelecek her türlü eleştirileri sektörümüz lehine kullanmak sizlerle birlikte yola çıkmak, sizlerle birlikte bir tuğla da ben koymak istiyorum. Ben de sektörümüze 26 yılını vermiş, İzmir ve İstanbul’da aktif Seyahat Acenteliği yapan  Türk Turizmine Bilimsel Turlar kavramını katan bir meslektaşınız olarak sizlerle birlikte bir ses bir ışık olmak istiyorum. Şişli ve Kağıthane bölgesini kapsayan “İstanbul Şişli Yöre Temsil Kurulu” Başkanlığına adaylığımı açıklıyorum

Bölgemizde, sektörümüzün farklı elementlerini içinde barındıra meslektaşlarım ile 7 asil ve 7 kişilik yedek yönetim kurulu oluşturarak, 21 Temmuz 2018 Cumartesi günü, Fulya’da bulunan TÜRSAB Genel Merkezimizde gerçekleşecek olan ŞİŞLİ- KAĞITHANE YÖRESEL TEMSİL KURULU seçimi için Sizleri davet ediyorum. Aynı gün ekibimizi ve projelerimizi, paylaşmak için  Siz değerli Yöre Acentelerimizin katkılarını birlikte sektörümüze yansıtmak, ve ortak bir paydada buluşmak  için demokrasinin bir parçası seçme hakkınızı kullanmak için hep birlikte  olalım .

Bora Çakar Kimdir?

15/03/1976 doğumlu Ege üniversitesi Turizm bölümü  mezunu 1 kız babası olan Bora ÇAKAR İzmir’de Delabor Turizm kurucusu ve ortağı İstanbul Şişlide BORDO TURİZM (YAYCI TURİZM) kurucusu ve sahibidir. 2008 yılında geldiği İstanbul’da Ülkemizde bir ilki yapmıştır. Bilimsel Turlar kavaramı ile gerçek anlamda bilimi ve Turizmi buluşturmuş bu bağlamda ülkemizin seçkin Kolejleri  üniversiteleri ile iş birliği ve projeler yaparak hem ülke ekonomisine hem de 2013 yılında ülkemizi  Cern Labaratuvarı gözlemci Üyeliğinden Çıkararak İstanbul Üniversitesi ile birlikte yürüttüğümüz proje kapsamında CERN Laboratuvarına Ülke olarak tam üyeliğimiz kabul edilmiştir. Bu vesile ile ülkemiz üniversiteleri ve araştırma görevlileri CERN’de üretilen bir bilim olgusu için herhangi bir telif hakkı ödemeden yararlanmaya başlanmıştır.

Saygılarımla;

Bora ÇAKAR