Erkan Erdem Moda Deniz Kulübü Başkanlık Adaylığını Açıkladı

Moda Deniz Kulübü’nün başkanlık seçimleri bu yıl 07 Mart 2020 tarihinde gerçekleştirilecek

31 Ocak 11:11

TOURISM EXCLUSIVE

Moda Deniz Kulübü (MDK) seçimleri, üç senede bir gerçekleştiriliyor. Mevcut Başkan Teoman Taşpınar 2006 yılından itibaren 15 yıldır başkanlığa devam etmektedir. Moda Deniz Kulübü’nün başkanlık seçimleri bu yıl 07 Mart 2020 tarihinde gerçekleştirilecektir.

7 Mart’ta gerçekleşecek olan Moda Deniz Kulübü Başkanlık seçimlerine adaylığını açıklayan Chaleten Butik Otel ve “Erkansas Kovboy Kasabası” Sahibi Erkan Erdem; “Kulübe çok şey katacağıma inanıyorum, onun için aday oldum” dedi.

Erkan Erdem; ”Moda Deniz Kulübü’nde 6 sene yönetimde 1. yedek olarak bulundum. Orada doğdum ve orada büyüdüm. Bu sene 7 Mart’ta yapılacak olan Moda Deniz Kulübü Başkanlık seçimlerinde başkan adayıyım. Yönetimimizde yer alacak arkadaşlarımızın listesini seçim günü açıklayacağız. Çok güzel günler gelecek inşallah, bizde Türkiye’nin mükemmel olması için çalışıyoruz” dedi.

İNSANLARIN CEBİNE ARTI YÖNDE DOKUNACAĞIZ, PAHALILIĞI AŞAĞIYA ÇEKECEĞİZ

Çok güzel projelerimiz var. İnsanların cebine artı yönde dokunacağız, Kulübün şu andaki durumundaki pahalılığı mümkün olduğu kadar aşağıya çekeceğiz. Açıkçası çok projelerimiz var ama kopyalanma durumuna karşı projelerimizi seçim günü sandıkta açıklayacağız.

TÜM ÜYELERİMİZİ OY VERMEYE DAVET EDİYORUM

Ben hiç kimseden oy istemedim, istemeyeceğim de, Moda Deniz Kulübü’nde 4700’ün üzerinde üyemiz var. Sadece oy vermeye gelsinler ama bana ama şimdiki yönetime versinler. Ama oy kullanmaya gelsinler.

KULÜBE ÇOK ŞEY KATACAĞIMA İNANIYORUM

Biz elimizden geleni yapacağız. Ben doğma büyüme Modalıyım. Turizm camiasındanım, otellerim var, hizmet sektöründe çok çalıştım, eski restoranım var. Benim bütün işim A’dan Z’ye turizm. Kulübe çok şey katacağıma inanıyorum. Onun için aday oldum.

ERKAN ERDEM KİMDİR?

1961 yılında İstanbul’da doğan Erkan Erdem, 1978 yılında Doğuş Koleji’nden mezun olmuştur.

Yüksek öğrenimini İngiltere’de New England Collage İşletme Bölümü’nden mezun olarak tamamlamıştır.

1988-1992 yılları arasında Pan American World Airways’da görev almıştır.

1992-1993 yılında USAŞ Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır.

1988-1996 yıllarında Aile İşletmesi olan BACA Restaurant’ı işletmiştir.

1995 yılında Aile İşletmesi olan Er-Vid Video ve Er-Tur Turizm’i kurmuş, Er-Tur Turizm halen hizmete devam etmektedir.

2011-2017 yılları arasında Moda Deniz Kulübü Yönetiminde, birinci yedek olarak görev almıştır.

2013 yılında kurduğu kendi işletmesi olan Chaleten Butik Otel ve “Erkansas Kovboy Kasabası” halen hizmet vermeye devam etmektedir.

Erkan Erdem, aynı zamanda SKAL International Marmara Kulübü kurucu üyesidir ve Yönetim Kurulu’nda Sayman olarak görev almıştır. Erkan Erdem evli ve İngilizce bilmektedir.