ETS’den Şimdi Al, Baharda Öde Fırsatı 

Türk turizm sektörünün önde gelen markalarından ETS'de 2021 yazı için erken rezervasyon dönemi %50’ye varan indirimlerle başladı

19 Kasım 14:37

TOURISM EXCLUSIVE

Her zaman sektöre getirdiği yeniliklerle dikkat çeken ETS, bu yıl erken rezervasyonun cazip fiyat avantajlarına ek olarak ödemeleri de 4 ay erteliyor. ETS, 2021 yazı için erken rezervasyon kampanyasında bu yıl misafirlerine yepyeni bir avantaj sunuyor. Erken rezervasyon fırsatları ile tatil planı yapanlar, cazip fiyatlara ek olarak tatillerini şimdi planlayıp ödemeyi isterlerse baharda yapabiliyorlar. Türkiye’nin en popüler tatil beldelerinde, Ege ve Akdeniz’in en çok tercih edilen otellerinde tatil yapmak Ets’nin erken rezervasyon avantajları ve ödeme erteleme sistemiyle artık çok daha keyifli.

Şimdi Al, Baharda Öde Fırsatı

Tüm dünyada ve ülkemizde yaşanan Covid-19 sonrasında başlayan yeni normal uygulamalarıyla kontrollü yaşanan yaz mevsiminden sonra 2021 yılı için yapılan yeni planların ve hazırlıkların ilk belirleyicisi pandemi olmaya devam ediyor. Her yıl “Erken Al, Az Öde” sloganı ile sürdürülen erken rezervasyon kampanyasında, bu yıl yeni bir uygulama olan ödeme erteleme fırsatı da tatilcilere Ets’nin sunduğu imkanlardan biri oldu. Erken rezervasyon kampanyasının birinci döneminde, fırsatlardan yararlanarak tatil rezervasyonu yapanların ödemelerine isterlerse 4 ay erteleme imkanı sunan Ets, böylece herhangi bir iptal durumunda para iadesi işlemlerini de en aza indirmeyi hedefliyor. Tek seferde yapılan ödeme işleminde ya da 3, 6 veya 9 taksitli işlemlerde geçerli olan ödeme erteleme fırsatı ile rezervasyonunu şimdi yapanlar hem az ödüyor hem de ödemlerine bahar döneminde başlıyor.

Güvenli Turizm Sertifikalı Tesisler

Her zaman en üst düzeyde uyguladığı güven ve memnuniyet kriterleriyle fark yaratan Ets, Ege ve Akdeniz otellerinde misafirlerine; pandemi döneminde de en şeffaf ve güvenilir koşullarda hizmet veren, hijyen ve sağlık uygulamalarının düzenli denetlendiğini belgeleyen Güvenli Turizm Sertifikası’na sahip tesisler sunmaya devam etti. 2021 yazında da güvenle ve gönül rahatlığı ile tatiller en özel resort ve otellerde devam edebilecek.

Erken Rezervasyon Sigortası

ETS’nin sunduğu, sektörün “ilk”leri arasında yer alan bir diğer avantaj ise Erken Rezervasyon Sigortası… “Yaza kadar programım değişirse” diye düşünüp tatil planı yapmak istemeyen veya belirsizlikler yüzünden karar veremeyen misafirler için ETS’nin sunduğu İptalde Koşulsuz İade Hakkıyla aylar sonrası için gönül rahatlığıyla rezervasyon yapabilmek mümkün. Bu uygulama ile sezonda yapılacak tatiller için, konaklama başlangıcından 72 saat öncesine kadar rezervasyonlarınızı iptal etme fırsatına sahipsiniz. Böylece aylar sonrasında öngöremeyeceğiniz durumlara karşı tatil için ödediğiniz bedeli riske etmeden erken rezervasyon tatil fırsatlarından yararlanabiliyorsunuz.

Kampanyanın Yüzü Bu Yıl da Okan Çabalar Oldu!

Geçtiğimiz yıl erken rezervasyon kampanyasını birbirinden eğlenceli reklam filmleriyle tanıtan ETS, bu yıl da kampanya yüzü olarak yine Okan Çabalar’ı seçti. 2020 yılında büyük ilgi gören ETS reklam filmleri için marka yüzü olan Okan Çabalar, renkli tiplemeleri ile bu yıl da kamera karşısına geçti ve kampanya için renkli sahnelerin olduğu filmler çekildi.