Güç ve performans estetik ile buluşuyor

İlk ev tipi elektrikli süpürgesini 1906 yılında üreterek 111 yıldır kadınların hayatını kolaylaştıran ve onların gücüne güç katan Siemens Ev Aletleri, elektrikli süpürgelerdeki 111 yıllık tecrübesini çok özel bir etkinlik ile taçlandırıyor

23 Şubat 20:37

TOURİSM EXCLUSİVE

 

25-26 Şubat tarihlerinde Akasya’da gerçekleşecek olan etkinlikte kum heykel tasarımcısı ve heykeltraş Berfun Tanrıbuyurdu, tarihe damgasını vurmuş güçlü kadınların resimlerini kum üzerine, Siemens’in VSZ3J110TR elektrikli süpürgesinin gücünden yararlanarak çizecek. 

1906 yılında ilk ev tipi elektrikli süpürgesini üreterek temizlik alışkanlıklarımızı değiştiren,111 yıldır kadınların hayatını kolaylaştıran ve onların gücüne güç katan Siemens Ev Aletleri, 25-26 Şubat tarihlerinde Akasya’da çok özel bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. 

Kum heykel tasarımcısı ve heykeltraş Berfun Tanrıbuyurdu, tarihe damgasını vurmuş güçlü kadınların resimlerini kum üzerine, Siemens’in elektrikli süpürge üretimindeki 111. yılına özel olarak pazara sunduğu VSZ3J110TR’nin gücünden yararlanarak çizecek. Ücretsiz olarak izlenebilecek etkinlikte tarihteki en önemli kadın figürlerinden biri olan Kleopatra, ressam Frida Kahlo gibi kadınların portreleri heykeltraş Berfun Tanrıbuyurdu tarafından kuma resmedilecek.Siemens Ev Aletleri bu çok özel etkinliğe şahit olmak ve eşsiz bir deneyim yaşamak için tüm İstanbulluları 25-26 Şubat’ta Akasya’ya davet ediyor.