HSBC Premier, yurt dışında ayrıcalıklı bir deneyim yaşatıyor

HSBC Premier, dünyanın her yerinde sunduğu ayrıcalıklı hizmetler ile müşterilerine Premier deneyimini yaşatıyor

5 Temmuz 19:37

HSBC Premier, müşterilerinin tüm finansal ihtiyaçlarının yanı sıra yurt dışı seyahatlerinde de öncelikli hizmet, indirim, taksit ve mil puan avantajları sunuyor.Sadece Türkiye’de değil, dünyanın her yerindeki HSBC şubelerinde Premier müşteri olarak tanınan HSBC Premier müşterileri, dünyanın herhangi bir yerinde sahip olduğu HSBC hesapları arasında ücretsiz para transferi yapabiliyor, ayrıcalıklı işlem limit ve ücretleri gibi hizmetlerden faydalanıyor. Ayrıca Premier müşterileri, yurt dışında HSBC Premier Debit Card ile HSBC ve diğer tüm banka ATM’lerinden ücret ve komisyon ödemeden para çekebiliyor.

Havalimanı transfer ve Lounge kullanım ayrıcalıkları
HSBC Premier müşterileri, havalimanı transfer hizmetlerinde HSBC Premier Kredi Kartı ile yaptıkları ödemelerde %30’a varan indirimden faydalanabiliyor. 

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde bulunan HSBC Club Lounge, HSBC Premier Kredi Kartı müşterileri yurt dışı seyahatlerinde bir misafirleriyle birlikte ücretsiz ağırlıyor.

HSBC Premier müşterileri, HSBC Premier Kredi Kartı ile İstanbul Atatürk Havalimanı otoparklarında yapacakları otopark ödemelerinde de, ödenen tutar üzerinden %50 indirim  fırsatından yararlanıyor. Premier Kredi Kartı ile AVIS\'ten yapılan yurt içi araç kiralamalarında ise %50\'ye varan indirim imkanı sunuluyor.

Ayrıca Premier müşterileri, Premier hizmetleri kapsamında ücretsiz sunulan Priority Pass Kart ile 120’den fazla ülkede program kapsamındaki 900’den fazla özel bekleme salonu konforundan, yanındaki yolcularla birlikte kişi başı 30 dolar giriş ücreti karşılığında faydalanabiliyor.

Yurt dışı alışverişlerde indirim ve taksit avantajı
HSBC Premier müşterileri, Premier Miles Kredi Kartı ile yapacakları 100 dolar ve üzeri yurt içi duty free ve yurt dışı alışverişlerinde her zaman 3 taksit  fırsatından yararlanıyor. HSBC Premier Miles Kredi Kartı ayrıca, yurt dışında yapılan 100 TL ve üzeri restoran harcamalarında da her zaman %10 indirim  avantajı sunuyor.

Bunun yanı sıra Premier müşterileri, HSBC Premier Miles Kredi Kartı ile yapacakları tüm yurt içi alışverişlerde %0,5 oranında, tüm yurt dışı alışverişlerde ise 2 kat Premier Miles Puan kazanırken, kazandıkları millerle Kuzey-Güney Amerika uçak biletlerinde %33, yurt dışı otel ve yurt içi turlarda %10\'a varan indirimden faydalanabiliyor.