İnoksan Teknoloji Yatırımlarını Sürdürüyor

Endüstriyel mutfağın teknolojik lideri İnoksan, SAP sistemine geçiş çalışmalarını başlattı

24 Mart 07:48

TOURİSM EXCLUSİVE 

 

İnoksan, 80 yurt dışı satış noktası, ülke çapına yayılmış 102 yetkili servisi, 5 kıtada 80’den fazla ülkeye ihracatı ve 6 büyük ildeki bölge müdürlükleriyle büyümesini sürdürürken, yenilikçi çalışmalarına ve teknoloji yatırımlarına da hız kesmeden devam ediyor. SAP sistemine geçiş çalışmalarını başlatan İnoksan, sürdürülebilir büyümenin yanı sıra sektörün değişen rekabet şartlarına yönelik yeni ihtiyaçlara daha hızlı ve esnek cevap vermeyi, iş süreçlerini uluslararası standartlara uygun hale getirmeyi ve verimliliğini de artırmayı hedefliyor.

İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık, sektöre ilkleri yaşatan, yenilikçi vizyona   sahip bir marka olarak faaliyetlerini sürdürdüklerini belirterek, “İnoksan olarak, endüstriyel mutfak ihtiyaçlarını A’dan Z’ye eksiksiz karşıladığımız ürünlerimiz ile dünya markası olma yolunda ilerliyoruz. Ar-Ge yaklaşımıyla desteklediğimiz üretim üstünlüğümüzün yanı sıra gücümüz, tecrübemiz ve kalitemiz ile sektörde fark yaratıyoruz. Bu doğrultuda yıl içinde Ar-Ge merkezi, bilgi teknolojileri, insan kaynakları, makine ve ekipman başta olmak üzere çeşitli alanlara yaklaşık 7,5 milyon TL civarında bir yatırım yapacağız. Verimliliğin bilgiyi doğru yönetmekle sağlandığına ve kurumsal hafızanın önemine inanan bir firma olarak, SAP çözümlerini kullanıp, gelecek yıllara sektörel deneyimini ve bilgi birikimini taşımayı, ileri teknolojilere geçmeyi, standart çözümlerle gelişmeyi hedefliyoruz. Bu amaçla SAP sistemine geçiş çalışmalarımızı başlattık’’ dedi.Endüstriyel mutfağın teknolojik lideri İnoksan, SAP sistemine geçiş çalışmalarını başlattı. Büyümesini sürdürüren marka, yenilikçi çalışmalarına ve teknoloji yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. SAP sistemine geçiş çalışmalarını başlatan İnoksan, sürdürülebilir büyümenin yanı sıra sektörün değişen rekabet şartlarına yönelik yeni ihtiyaçlara daha hızlı ve esnek cevap vermeyi, iş süreçlerinin standart bir hale gelmesini ve verimliliğini de artırmayı hedefliyor.

Türkiye sanayisinde 36 başarılı yılı geride bırakan ve endüstriyel mutfak sektöründe ilklere imza atan yenilikçi yaklaşımıyla Ar-Ge çalışmalarına devam eden İnoksan, 2017’yi yatırım ve ihracat seferberliği yılı olarak ilan etti. İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık, sektöre ilkleri yaşatan, yenilikçi vizyona sahip bir marka olarak faaliyetlerini sürdürdüklerini belirterek, “İnoksan olarak, endüstriyel mutfak ihtiyaçlarını A’dan Z’ye eksiksiz karşıladığımız ürünlerimiz ile dünya markası olma yolunda ilerliyoruz. İnoksan olarak, T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından 10 yıl evvel başlatılan, küresel anlamda Türk markaları oluşturmak ve Türk malı imajını yerleştirmek amacıyla hizmet veren Turquality programına kabul edilme başarısını da gösterdik. İleri teknolojimizin ve üretim üstünlüğümüzün yanı sıra gücümüz, tecrübemiz ve kalitemiz ile sektörde fark yaratıyoruz. Bu doğrultuda yıl içinde Ar-Ge merkezi, bilgi teknolojileri, insan kaynakları, makine ve ekipman başta olmak üzere çeşitli alanlara yaklaşık 7,5 milyon TL civarında bir yatırım yapacağız. Verimliliğin bilgiyi doğru yönetmekle sağlandığına ve kurumsal hafızanın önemine inanan bir firma olarak, SAP çözümlerini kullanıp, hem verimliliğimizi daha fazla artıracağımıza hem de kurumsal hafızamızı oluşturabileceğimize karar verdik. SAP sistemine geçiş çalışmalarımızı başlattık. Firmamız gelecek yıllara sektörel deneyimini ve bilgi birikimini taşımayı, ileri teknolojilere geçmeyi, standart çözümlerle gelişmeyi hedefliyor.’’ dedi. Turquality programına kabul edilen bir marka olarak global hedeflerine ulaşma yolunda daha da güçlenen, yeni yatırımlar ve ürünlerle büyümesini sürdüren İnoksan; sunduğu kalite, teknoloji ve güvenle birlikte sektörün lokomotifi ve lider kuruluşu olmaya devam ediyor.