ITB Asia Virtual 2021 için geri sayım başladı

25 – 29 Ekim 2021 tarihleri ​​arasında sanal olarak gerçekleşecek olan fuar, turizm organizasyonları ve ortaklarından yoğun talep görüyor

15 Eylül 12:16

TOURISM EXCLUSIVE

Turizm endüstrisi umut verici iyileşme belirtileri gösterdiğinden, daha fazla ticaret profesyoneli iş fırsatlarını keşfetmeye ve seyahat ticareti tedarikçileri ve ortaklarıyla bağlantı kurmaya çalıştığından, etkinlik seyahat ticareti açışından kayıtlar büyük  talep görüyor. Berlin Brandenburg Havalimanı ve Suudi Turizm Otoritesi MICE Show Asia ile birlikte düzenlenen 5 günlük tamamen sanal fuara 900'den fazla alıcının katılması bekleniyor. Asya'nın En Büyük Seyahat Ticaret Fuarı ve Seyahat Teknolojisi Asya 25 – 29 Ekim 2021 tarihleri arasında sanal olarak gerçekleşecek.

Elit Partnerler Açıklandı

Berlin Brandenburg Havalimanı ve Suudi Turizm Otoritesi, ilk kez, Asya'nın önde gelen seyahat fuarı olan ITB Asia 2021 Virtual'ın bu yılki Elit Partneri olarak ilan edildi. Elite Partners olarak, her iki kuruluş da ITB Asia 2021 Virtual'da Asya seyahat ticaret pazarı için özel olarak hazırlanmış canlı web seminerleri ve bir hoş geldiniz konuşması da dahil olmak üzere birkaç oturumla temsil edilecek. Dijital ziyaretçiler, oturumları sırasında canlı sohbet işlevleri aracılığıyla ortaklarla bağlantı kurabilecekler.

2021 için Güçlü Turizm Organizasyonu katılımı

Seyahat ticareti endüstrisi için önde gelen buluşma yeri olan ITB Asia, Azerbaycan Turizm Kurulu , Japonya Ulusal Turizm Örgütü , Maldivler Pazarlama Turizm Promosyonu , Turizm Bakanlığı ve Endonezya Cumhuriyeti Yaratıcı Ekonomisi gibi Ulusal Turizm Organizasyonlarından (NTO'lar) güçlü katılımlar görüyor . , Suudi Turizm Otoritesi , Singapur Turizm Kurulu , Tayland Turizm Otoritesi (TAT) , Turizm Teşvik Kurulu Filipinler ve Visit Scotland.


NTO'lara ek olarak, gösteri, Busan Turizm Organizasyonu , Business Events Perth , Jeju Kongre ve Ziyaretçi Bürosu ,Karnataka Eyalet Turizm Geliştirme Şirketi , Los Angeles Turizm ve Kongre Kurulu , Penang Global Turizm , Sabah Turizm Kurulu , Saint dahil olmak üzere diğer önemli Turizm Organizasyonlarını ağırlamaktadır. Petersburg Kongre Bürosu , Sapporo Kongre Bürosu , Sarawak Turizm Kurulu , Shibuya Kongre Bürosu , Suruga Pazarlama ve Turizm Bürosu , Ziyaret Iseshima Bürosu , Yokohama Kongre ve Ziyaretçi Bürosu ve Zagreb Turist Kurulu.

Katılımcı Turizm Kuruluşları, seyahat endüstrisi için en son ürün ve hizmetlerini sergileyecekler. Bazıları, ITB Asia 2021 Virtual konferansında önemli bilgileri paylaşacak ve seyahat trendlerini sunacak. Turizm organizasyonları, ortak katılımcılarıyla birlikte sanal ticaret ziyaretçileri ve alıcıları ile ağ kurmak için çevrimiçi olarak mevcut olacaklar. Katılımcılar ayrıca sanal iş randevuları da yapabilirler. sosyal video ve mesajlaşma işlevleri aracılığıyla. (25 – 29 Ekim tarihleri arasında 5 tam gün)


ITB Asia 2021 Virtual'da otel ve tatil köyleri sergilenecek

ITB Asia 2021 Virtual'da bu yıl sergilenen oteller ve resortlar arasında Best Western Hotels & Resorts Asia , Far East Hospitality , Frasers Hospitality , Meliá Hotels International , Park Hotel Group , WorldHotels Collection , Worldwide Hotels ve Wyndham Hotels & Resorts yer alıyor.

Sanal Ticaret Ziyaretçi bileti için erken kayıt 30 Eylül 2021'de sona eriyor. ITB Asia 2021 etkinlikleri ve konferansları hakkında daha fazla bilgi için itb-asia.com adresini ziyaret edin .