Koşmak için bir sebebimiz var birlikte koşuyoruz

Sağlıklı yaşamı sporla birleştirerek hem eğleniyor hem de spor yapıyoruz 

19 Mart 12:32

TOURISM EXCLUSIVE

FBSYD Koşuları kapsamında her hafta koşulan, bu hafta sonu 3'ncüsü koştuğumuz, 27 Mayıs'a kadar devam edecek olan "Sağlık İçin Birlikte Koşuyoruz" projesiyle her pazar Bostancı sahilinde buluşuyoruz.


FBSYD tarafından organizasyonu yapılan, sağlıklı yaşama dikkat çekmek amacıyla düzenlenen "Sağlık İçin Birlikte Koşuyoruz" projesi, Bostancı Sahili'nde bu hafta 3. kez gerçekleştirildi.

Koşmak için bir sebebimiz var diyerek yola çıkan insanların hayatına dokunan, sağlık aşılayan değerli üstad spor adamı Atlet Osman Atakan ile her pazar Bostancı Sahili'nde saat 14:00'de sağlık için koşarak farkındalık yaratıyorlar.


Proje kapsamında start yerine gelen koşmayı hayat biçimi haline getiren, çok değerli iş erbabı meslek sahibi kişilerin (Mühendis, Mimar, Doktor, Profesör) ve çocuklarını alıp arabasıyla koşan insanların mutluluğu koşu sonrasında mutlulukları yüzlerinde okunuyor. 

Her hafta düzenli olarak gelen sporcular, sağlık için ter dökenken her hafta çoğalan gönüllü sporculardan oluşuyor. 

5 kilometrelik koşu parkuru sporcuların anlamlı mücadelesine sahne oluyor. Sağlıklı yaşam için hareket etme özgürlüğü içinde, hepimiz için hayati önem taşıyan sağlıklı yaşam için spor yapmayı sevdiklerinize anlatın ki sağlıklı koşumuza katılım daha fazla olsun.

“Sadece yarışmak ve spor yapmak için değil aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesini de gerçekleştirmiş oluyoruz. Her hafta gerçekleştirilen "Sağlık İçin Birlikte Koşuyoruz" projesi çığ gibi destek artıyor.

Her hafta çoğalarak büyüyen "Sağlık İçin Birlikte Koşuyoruz" projesi'ne sizleri de bekliyoruz. Üstelik yelekler bizden hiç bir ücret almadan ter atabilir birlikte spor yapabilirsiniz.

Hareket ediyorsanız sağlığınız elveriyorsa 15 yaşın üzerinde koşabilirsiniz FBSYD Koşuları sizleri bekliyor.