Madeo Beach, ‘Baoli’ çılgınlığını Alaçatı’ya taşıyor

Madeo Beach, Çeşme sezonunu kapatmadan hemen önce, dünyaca ünlü konsept partileriyle tanınan ‘Baoli’ işbirliği ile 14 Eylül’de efsane bir partiye ev sahipliği yapacak

8 Eylül 11:13

Madeo Beach, ‘Baoli’ çılgınlığını Alaçatı’ya taşıyor.Yaz başından beri adından sıkça söz ettiren Madeo Beach, efsane bir parti ile sezon sonuna yaklaşıyor. Dünya’nın eğlence durakları Miami ve Cannes’da özel konsept partilere ev sahipliği yapan Baoli’yi sevenleriyle buluşturmak isteyen Madeo Beach, 14 Eylül’de Alaçatı tatilcilerine unutulmaz bir gece yaşatacak.

Baoli’nin ‘My boyfriend is out of town’ temasıyla gerçekleştirilecek partide Madeo Beach’e özel etkinlikler de yer alacak. Baoli Cannes’ın resident DJ’lerinden Tito’nun performans sergileyeceği gecede misafirler birbirinden farklı sürprizlere tanıklık edecek. Özel olarak hazırlanan sürpriz hediyeler ve showlarla renklenecek programda, misafirler sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenecek. Sezon sonuna yaklaşırken yine farkını ortaya koyarak büyük bir işbirliği gerçekleştiren Madeo Beach, bütün Çeşme tatilcilerini bu güzel gecenin tadına varmaya davet ediyor.