Saç, Kaş ve Sakal Ekimi için yerli ve yabancı turistlerin tercihi

Berkay Tulpar, Yurtiçinde olduğu gibi Amerika, Almanya, İtalya, İspanya, Dubai ve Suudi Arabistan’da Saç, Kaş ve Sakal Ekimi işlemlerini başarılı bir şekilde yaparak ismini duyurmuştur

6 Nisan 00:15

TOURİSM EXCLUSİVE

İstanbul Bilim Üniversitesi’nden  mezun olan Berkay Tulpar, Yurtiçinde olduğu gibi Amerika, Almanya, İtalya, İspanya, Dubai ve Suudi Arabistan’da Saç, Kaş ve Sakal Ekimi işlemlerini başarılı bir şekilde yaparak ismini duyurmuştur. Saç ekimi işleminde olduğu kadar sakal ekimi işleminde de yüksek sayı da hasta referansına sahip olup, plastik cerrahi ve saç ekimi konusunda eğitim ve seminerler düzenlemektedir.

Uzun zamandır saç ve sakal ekimi tedavilerini başarılı bir şekilde sürdüren Berkay Tulpar, kendi markasını kurmuş olup bu bünyesinde,  sedo-analgesia tekniği ile hastalarına iğne acısı da dahil acısız ağrısız ekim konforu sunmaktadır. Megaseans uygulaması ile tek seansta lateral slit yöntemi kullanarak 8-10 bin graftlara ulaşmaktadır. Bununla birlikte hastalarına birçok çeşit saç tedavisi uygulamaktadır. (saç-sakalkıran, dökülme engelleyici ve besleyici uygulamalar )

Bu tedavilerin yanı sıra, Türkiye’de büyüme faktörü (Growth factor) uygulamasını hastalarında uygulamaktadır. Türkiye ve Dünya’da saç tedavilerinde kullanılan teknoloji ve uygulamalar konusunda yenilikçi çalışmalarına devam etmektedir.Berkay Tulpar ile ilgili detaylı bilgiye www.berkaytulpar.com adresinden de ulaşabilirsiniz.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Berkay Tulpar graduated from İstanbul Bilim University. He is well-known both at home and abroad (especially  USA, Germany, Italy, Spain, Dubai and Sudia Arabia) due to his succesful hair, eyebrow and beard transplantation surgeries.

He has a large number of  patients and oganizes training and seminars about  plastic surgery and hair transplantation. Berkay Tulpar has established his own brand and has been applying hair/beard treatments by sedoanalgesia technique which is giving painless comfort to his patients, including needle pains. 

And also he reaches 8-10 thousand grafts using single session lateral slit method with the mega-session. However, he is applied many kinds of hair treatments to his patients. (alopecia, anti-hairloss and caring applications). In addition to these treatments, he applies the growth factor application at Turkey.  He closely follows  the technologies and applications about hair care in Turkey and worldwide.

You can also get detailed information about him at www.berkaytulpar.com

 İletişim ve Adres : Fulya Mahallesi Hakkı Yeten Caddesi Kıvanç Sokak No:24 Şişli / İstanbul

E-mail : info@estecenter.com

Çağrı Merkezi : 444 1 596

Telefon : +90 (212) 220 0 800

WhatsApp : +90 533 476 86 27