Skalite Bu Yıl Sanatı Ödüllendirdi

21. yılını kutlayan “Skalite” Ödülleri, 20 değerli kurum ve kuruluşa verildi

28 Kasım 19:52

TOURISM EXCLUSIVE

21. yılını kutlayan “Skalite” Ödülleri, 20 değerli kurum ve kuruluşa İstanbul Lütfi Kırdar’da (ICEC) gerçekleşen törende takdim edildi. Bu sene 21.’si düzenlenen 2018 Skalite Özel Ödülleri’nde Aksanat, Borusan Sanat, Contemporary Istanbul, Garanti Sanat, İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı, İstanbul Modern Müzesi, İş Sanat, Pera Müzesi, Rahmi M. Koç Müzesi, Sakıp Sabancı Müzesi ve Zorlu Performans Sanatları Merkezi ödüllendirildi.

Bu sene 21. yılını kutlayan “Skalite” Ödülleri, son 20 yıl içinde İstanbul turizmine ve tanıtımına katkıda bulundukları için özel olarak seçilen 20 değerli kurum ve kuruluşa 22 Kasım Perşembe günü İstanbul Lütfi Kırdar’da (ICEC) gerçekleşen törende takdim edildi.

84 yıllık geçmişiyle dünyanın en köklü sivil toplum örgütlerinden biri olan Skal International’in 90 ülkedeki yapılanması içinde en büyük kulübü olan Skal International İstanbul Kulübü’nün düzenlediği bu özel geceye  Skal İstanbul Kulübü üyeleri, Skal Türkiye Federasyon Yönetim Kurulu üyeleri, Skal Türkiye Bölge Başkanları, geçmiş dönem Dünya Başkanları Salih Çene ve Hülya Aslantaş, TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya,TUMAF Başkanı Yalçın Manav, TUYED Başkanı Hasan Arslan, FIJET Başkanı Delal Atamdede ve turizm sektörü kanaat önderleri katıldı. 

Neslihan Maltepe’nin sunuculuğunu, KM Events Kurucu Başkanı Meltem Tepeler’in organizasyonunu yaptığı gecede Ceren Gündoğdu ve Orkestrası orkestrası sahne aldı.

Bu yılki 2018 Skalite Ödülleri’nde Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) değerli katkıları ile beraber, Altın Sponsor MNG Airlines, Gümüş Sponsorlar Çelebi Aviation, Diversey, Bronz Sponsor Boyut Yayın Grubu, Hizmet Sponsorları İstanbul Lütfi Kırdar (ICEC), Boğaziçi Borsa Lokantaları, Spectrum Gösteri Teknolojileri, Bersay İletişim Grubu, Ida Consulting, Es Müzik, Çizgi Medya olarak yer aldı.

2018 Skalite Özel Ödül töreniyle ilgili olarak Skal İstanbul Başkanı Ata Eremsoy, “İstanbul turizmine olan destekleriyle ödül alan kurum ve kuruluşlar gecemize renk kattılar. Gecemizin gerçekleşmesine katkıda bulunan tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyor, sektörümüzü hak ettiği yere getirmek için verdikleri desteklerin artarak devam etmesini diliyoruz.” dedi. 

1 T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı

2 AkSanat

3 Borusan Sanat

4 Contemporary Istanbul

5 d.ream – Doğuş Restaurant & Entertainment Management

6 EMITT İstanbul – Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı

7 Garanti Sanat

8 Hürriyet Seyahat

9 İstanbul Lütfi Kırdar ICEC

10 ICVB – İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu

11 İKSV – İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı

12 İstanbul Modern Müzesi

13 İş Sanat 

14 Rahmi M. Koç Müzesi 

15 Mikla Restaurant

16 Muhteşem Yüzyıl Dizisi

17 Sabancı Üniversitesi Sakıp Sabancı Müzesi

18 Suna ve İnan Kıraç vakfı - Pera Müzesi ve İstanbul Araştırmalaı Enstitüsü

19 TAV Havalimanları Holding

20 Türk Hava Yolları

21 Zorlu Performans Sanatları Merkezi